توسعه و پیشرفت در امور با بهره گیری از تفکر بسیجی

سرهنگ سیداکبر قاسمی شامگاه امروز در مراسم تجلیل از مدافعان امنیت و تجلیل از خانواده شهید مدافع امنیت “حسن پاینده” اظهار داشت: تامین امنیت راه‌ها، امنیت شهرها، مبارزه با قاچاقچیان، کشفیات سلاح و نقش‌آفرینی در ابعاد مختلف اجتماعی از جمله اقدامات موثر نیروی انتظامی پس از پیروزی انقلاب است.

به گزارش باز باران خبر؛ فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) راجع به اقتدار نیروی انتظامی در مقابله با سودجویان و مقابله با بر هم‌ زنندگان نظم و امنیت کشور اشاره کرد و گفت: مجموعه پلیس حتی در حوزه رونق اقتصادی نیز نقش ایفا می‌کند زیرا اگر امنیت جامعه تامین نشود چرخ تولید کارخانجات نمی‌چرخد.

قاسمی برخورد با عوامل سودجو و مقابله با سلاح‌های غیرمجاز را از مهم‌ترین اقدامات نیروی انتظامی استان برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز دشمن از ظرفیت فضای مجازی به‌عنوان ابزار جنگ نرم استفاده می‌کند تا ذهن جوانان را به انحراف بکشاند اما پلیس در این عرصه نیز با توطئه‌های دشمن در فضای مجازی مقابله می‌کند.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره پشتیبان نیروی انتظامی هستند تصریح کرد: دشمن امروز به‌ دنبال ناامید کردن جامعه به‌ ویژه جوانان است و ما سازش با این دشمن، عقب‌نشینی و کوتاه آمدن و ترس مقابل دشمن را از مفاهیم مردود می‌دانیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت تاثیرات بهره‌گیری از تفکر بسیجی در کشور را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: هرجا که از تفکر بسیجی بهره گرفتیم به پیشرفت‌ رسیدیم اما فقدان این تفکر در برخی عرصه‌ها ما را با مشکلاتی مواجه کرد.

قاسمی با بیان اینکه امام(ره) با توکل به خداوند، امید به نصرت الهی و تکیه بر مردم توانست رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به پایین بکشد و نظام اسلامی را تشکیل دهد عنوان داشت: شهدایی همچون شهید پاینده با اعتقاد به نصرت الهی و تمسک جستن به قرآن و ائمه اطهار(ع) جان خود را فدای نظام اسلامی کردند.

وی افزود: عده‌ای هنوز به‌دنبال مذاکره با آمریکا هستند و از گذشته درس نمی‌گیرند، ما باید از مذاکرات برجام عبرت بگیریم که البته رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) بارها تاکید کردند که من به این مذاکرات خوش‌بین نیستم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اهمیت مقوله امنیت تصریح کرد: اگر ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس نبود ما امروز امنیت نداشتیم و این مردم انقلابی نیز همواره پای ارزش‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

قاسمی شکست‌های آمریکا در عراق، سوریه و لبنان را یادآور شد و بیان کرد: آمریکا هرجا که در صحنه وارد شد شکست خورد و اسلام ناب محمدی آنها را از صحنه بیرون کرد و امروز برخی رهبران آمریکایی‌ خود اذعان دارند که آمریکا رو به افول است‌.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14890

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: