توزیع ۷۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۴۵۰ بسته لوازم التحریر در رشت

قاسمی از آغاز مرحله چهارم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در رشت خبر داد و گفت: ۷۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۴۵۰ بسته لوازم التحریر در این مرحله بین نیازمندان توزیع می شود.‌

به گزارش باز باران خبر؛ سید اکبر قاسمی با اشاره به اینکه سپاه همواره در بحران ها و محرومیت زادیی در جامعه فعالیت های چشم گیری داشته و همیشه درکنار مردم است افزود : برای کاهش آسیب های اجتماعی و فقر نیز برنامه های نوین توسط سپاه و پایگاه بسیج طراحی و در حال اجراست.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت از اجرای مرحله چهارم رزمایش مواسات در رشت خبرداد، اذعان کرد : جمع آوری ها کمک های مومنانه این مرحله از رزمایش مواسات قبل از اربعین شروع و فردا چهارشنبه ۲۳ مهر با حضور مسئولان و مدیران ادارات استانی برگزار می شود.

قاسمی تصریح کرد : در این مرحله از رزمایش ۷۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۴۵۰ بسته لوازم التحریر جمع آوری و بین نیازمندان شهرستان رشت توزیع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه این بسته های معیشتی توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت و در قالب قرارگاه محله جمع آوری شده است در پایان اظهار داشت : از همکاری همه مسئولان پایگاههای مقاومت بسیج، هیئت امنای مساجد، خیرین و آحاد مردم که در این کار خیر گام برداشته و همکاری را در این مدت متحمل شده اند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14722

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: