توزیع ۵۷۳۶ بسته معیشتی به همت سازمان بسیج کارمندان گیلان

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان از توزیع پنج هزار و ۷۳۶ بسته معیشتی به همت سازمان بسیج کارمندان استان خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ سرهنگ عباس حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال ۹۸ سال خوبی برای کشور نبود، اظهار کرد: سیل‌های ابتدای سال، زلزله، تحریم‌های ظالمانه، بحران برف، اغتشاشات بنزین، شهادت سردار سلیمانی و شیوع ویروس کرونا ازجمله حوادث تلخ سال ۹۸ بود.

وی با اشاره به این‌که در برابر تمامی سختی‌ها فرصت‌هایی ایجاد شد افزود: مردم ما در مقابله با این حوادث حماسه خلق کردند و تهدیدها را به فرصت و سربلندی تبدیل کردند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت بهداشت در مقابله با کرونا تلاش‌های فراوانی انجام دادند و بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان نیز در حد توان خود وارد میدان شد.

حسینی با بیان اینکه توزیع هفت هزار ماسک در بین ادارات کل استان، تصریح کرد: ۶۰۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده در بین ادارات کل توزیع شد و ضدعفونی ادارات نیز توسط کارمندان بسیجیان جان گرفت.

وی با اشاره به نظارت بر توزیع داروها در داروخانه‌ها توسط کارمندان بسیجی، بیان کرد: حضور داوطلبانه کارمندان بسیجی در بیمارستان‌های رازی و رسول اکرم (ص) به مدت ۲۰ روز اتفاق ارزشمندی بود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به توزیع ۱۵۰ بسته حمایتی، معیشتی قبل از پایان سال ۹۸ افزود: در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه مردم سنگ تمام گذاشتند.

حسینی با اشاره به تعداد بسته‌های توزیع‌شده توسط سازمان بسیج کارمندان استان، تصریح کرد: تعداد پنج هزار و ۷۳۶ بسته معیشتی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان و با همکاری استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان گیلان در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا استان گیلان توزیع شد.

وی با اشاره به ارزش مالی این کمک‌ها، افزود: این بسته‌ها بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان باهمت سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان تهیه‌شده است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تعداد ۹۰۹ کارت هدیه ۲۵۰ هزارتومانی به ارزش بالغ‌بر ۲۲۷ میلیون تومان نیز در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه تهیه و بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد: شاخص خدمت به مردم در اولویت کاری سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان قرار دارد.

حسینی با اشاره به توزیع دو هزار ۵۰۰ گونی آرد به نانوایی‌های موکب‌های جهادی رشت افزود: تعداد دو هزار و ۹۷۱ بسته معیشتی فقط در سطح شهرستان‌های استان توزیع شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10480

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: