توزیع ۲۵۰۰ بسته کمک معیشتی توسط سپاه پاسداران و خیران در رشت

‌قائم‌مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: سپاه ناحیه مرکزی رشت‌ با کمک خیران ۲۵۰۰ بسته کمک معیشتی را بین نیازمندان‌ سطح شهر رشت توزیع می‌کنند.

به گزارش باز باران خبر؛ سرهنگ دوم پاسدار محسن جعفری پیش از ظهر امروز در حاشیه توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان رشت ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر گفت: این بسته‌ها در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه توسط سپاه ناحیه مرکزی و خیران تهیه و بین نیازمندان سطح‌ شهر رشت توزیع می‌شود.
قائم‌مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی بیش از ۲۵۰ هزار تومان است خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، پنیر، مرغ و سایر موارد ضروری است که بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌شود.
جعفری با اشاره به خدمات سپاه ناحیه مرکزی رشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در سطح شهر تصریح کرد: سپاه رشت از همان ابتدا با کمک بسیجیان، مأموریت‌ها و خدمات مختلفی را در بخش‌های گوناگون انجام دادند و در ادامه با تلاش گروه‌های جهادی بسیاری از مشکلات کاهش یافت.
قائم‌مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه سپاه و بسیج در مواجهه با هر اتفاق و حوادثی همواره با اخلاص و با تمام وجود برای مقابله با مشکلات وارد عرصه جهاد می‌شوند گفت: کمک‌رسانی به کادر درمان در بیمارستان‌های رشت و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی سطح شهر از جمله اقدامات بسیجیان در این ایام بود.
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از بسیجیان در این ایام، کار ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر رشت را از شب آغاز و تا روشن شدا هوا ادامه می‌دادند و در حوزه کفن و دفن متوفیان و راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک نیز خدمات فراوانی انجام دادند.
گفتنی است مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌ مؤمنانه در گیلان روز چهارشنبه با توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته کمک‌معیشتی در گیلان انجام می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10148

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: