تمهیدات مورد نیاز برگزاری انتخابات، با رعایت صرفه جویی پیش بینی شده است

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان گیلان با اشاره به تنگناهای تحقق منابع درآمدی گفت: تمهیدات مورد نیاز برگزاری انتخابات، با رعایت صرفه جویی پیش بینی شده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ کیمیا تنهایی در جلسه ستاد انتخابات استان گیلان با اشاره به اینکه همه تجهیزات دستگاه‌های دولتی برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بسیج می‌شود، افزود: براساس ماده ۱۱ قانون انتخابات مجموعه سازمان‌ها و اداره ها، نهاد‌های قانونی و مؤسسه های دولتی وابسته به دولت و شهرداری‌ها و نیز مؤسسه های عمومی موظفند با درخواست استانداران، فرمانداران و بخشداران، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات، در اختیار آنان قرار دهند.

وی اظهار داشت: کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان تمامی تمهیدات لازم را با رعایت اصل صرفه جویی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند اندیشیده است.

گفتنی است تاکنون مبلغ دو میلیارد ریال بابت برگزاری دوره های آموزشی، اعزام فرمانداران، بخشداران و سایر اعضای ستادهای انتخابات گیلان به دوره های آموزشی سراسری و نیز اختصاص فضاهای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها و تجهیزات مورد نیاز ، هزینه شده است.

استان گیلان با ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت است.

گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6562

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: