تمامی ظرفیت های نظارتی صنفی و تامین بازار در تعطیلات نوروزی فعال شوند

باز باران خبر/ تیمور پورحیدری رییس سازمان صمت گیلان در آخرین جلسه کمیسیون نظارت استان تاکید کرد: اتاق اصناف برای نظارت مطلوب بر تمامی صنوف و تامین اقلام و مایحتاج پرمصرف در بازار در ایام نوروز برنامه ارائه دهد و با حضور فیزیکی و میدانی خود در مراکز استان و شهرستان ها با بهره مندی از ظرفیت و توان اتحادیه ها نظارت بر بازار را در این پیک شلوغی از سال دو چندان نماید.

تیمور پورحیدری با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های نظارتی صنفی و تامین اقلام پرمصرف بازار عنوان کرد: اصناف به عنوان پیشران و پیشخوان خدمت به مردم در بازار هستند و خدمت به مردم از وظایف ذاتی همه مسئولین است و سبقت در خدمت رسانی که یکی از دغدغه های مورد تاکید مقام معظم رهبری هم می باشد بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به بنیه علمی و تجارب تخصصی اعضای کمیسیون نظارت مرکز استان تصریح کرد: از ظرفیت اعضای با تجربه کمیسیون نظارت باید در تنظیم و به روزرسانی مقررات صنفی استفاده گردد تا ریل‌گذاری مطلوبی برای کمیسیون های نظارت در شهرستانهای گیلان فراهم گردد.

پورحیدری همچنین به نظارت مستمر در ایام پایانی سال اشاره کرد و گفت: با توجه به شلوغ بودن سطح بازار و خرید پایان سال شهروندان عزیز، باید در بحث نظارت و بویژه بازرسی اهتمام ویژه داشت تا خدای نکرده موجبات نگرانی مردم فراهم نشود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23222

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: