تلاش ها وزارت صمت در مسیر کاهش هزینه های تولید است

 

بازباران خبر: حسین فرهید زاده معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سفر به استان گیلان از چند شرکت صنعتی از جمله شرکت پارس خزر بازدید کرد و با ذکر اینکه وزارت صمت و سازمان های حمایتی نگاه ویژه خود را بر رفع موانع صنایع خرد و کلان کشور معطوف کرده، گفت :هم علاقمند بودیم و هم وظیفه داشتیم در راستای سیاستهای حمایت از تولید و حمایت از حقوق مصرف کنتدگان و تولید کنندگان به حضور برسیم.

وی با ذکر اینکه پارس خزر یک برند فرامرزی و شناخته شده در سطح کشور است، افزود: هم خودم هم هیات همراه از مصرف کنندگان محصولات پارس خزر هستیـم.

وی در بازدید از خطوط کارخانه تولید پنکه ، پلوپز و چند محصول دیگر از کارخانه پارس خزر اظهار داشت: طبق مشاهدات، تیم این کارخانه فنی و متخصص است و پارس خزر یک برند شناخته شده است.

وی اضافه کرد: کالای ایرانی و از جمله محصولات کارخانجات پارس خزر که تحت پوشش دانش بنیان نیز قرار گرفته بعنوان اهرمی مؤثر در رونق تولید استان گیلان و کشور مورد توجه ویژه در رفع موانع خطوط تولید قرار می گیرد و در کارخانجات دستکش گیلان نیز شرح مشکلات ارزی و موانع توسعه اشتغال شنیده و ثبت شد.

فرهید زاده تاکید داشت: در تعاملی که با همکاری تمامی تولید کنتدگان خواهیم داشت ، تلاش های وزارت صمت در مسیر کاهش هزینه های تولید و افزایش شتاب چرخه هتولید خواهد بود و توقع این است که تولید کنندگان نیز انرژی خود را صرف بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی نمایند چون حمایت از قشر مصرف کننده نیز از وظایف ذاتی ماست.

وی تصریح کرد: ضروری است اقتصاد تعادلی و اقتصاد مقاومتی در شرایط بسیار خاص کشور مد نظر قرار گیرد و در میزان عرضه و تقاضا تعادل حفظ شود.

رییس سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان همچنین گفت: مردم خود بهترین قاضی هستند و میزان عرضه و تقاضای هر محصول حاکی از کیفیت و کارآیی آن محصول است.

وی افزود: برای حمایت از تولیدات داخلی و به خصوص در بخش لوازم خانگی توجهات و نگاه ویژه مد نظر قرار میگیرد.

فرهید زاده یادآورشد: تولید کنندگان در همه حال با سامانه تجارت و سامانه ۱۲۴ در تبادل اطلاعات باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=33774

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: