تقویت تجهیزات زمستانی/ تعیین تکلیف پست های خالی شهرداری رشت

باز باران خبر/ در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورا، فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت با قدردانی از مردم جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و قرنطینه از اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در سطح کشور و شهر رشت تقدیر کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، نماینده شورای اسلامی شهر رشت در ستاد بحران شهرداری گفت :تجهیزات و ماشین‌آلات زمستانی شهرداری رشت ناکافی است.
فاطمه شیرزاد درادامه افزود:ساماندهی ماشین‌آلات فرسوده وتقویت لجستیک تجهیزات زمستانی مورد تاکید است و با توجه به افزایش اخیر ردیف اعتبارات تجهیزات زمستانی در شورا انتظار میرود شهردار رشت نسبت به روز کردن ماشین آلات ، تعمیرات و نوسازی ماشین آلات خدمات شهری و نواحی مناطق پنج گانه با مدیریت جهادی رضایت مردم را جلب نماید.

عضو ستاد بحران شورای اسلامی شهر رشت در ادامه بیان داشت: متاسفانه فرسوده بودن بخشی از ماشین آلات سبک و سنگین و پرداخت مداوم هزینه های سنگین جهت تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات که صرفه اقتصادی ندارد نیاز به اقدام و تصمیم فوری دارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاش‌های آتش‌نشانان نیروهای خدمات شهری و عمرانی ، کارگران و… در بارندگی‌های اخیر اظهار داشت:جا دارداز تلاش های شبانه روزی نیروهای خدمات شهری ، کارگران و آتش نشانان که وظیفه اصلی شان حضور در عملیات های آتش سوزی و اطفای حریق است تقدیر نمایم.
فاطمه شیرزاد تاکید کرد:حضور به موقع و مستمر در رفع آب‌گرفتگی ها ی سطح شهر مورد انتظار مردم است.
فاطمه شیرزاد افزود:با توجه به مشخص بودن نقاط آبگیر در بارندگی های اخیر و مستندات آبگرفتگی های گذشته در شهر رشت شهرداری با همکاری آب و فاضلاب نسبت به رفع آب‌گرفتگی‌ها با اجرای لایه روبی ، لوله‌گذاری‌ها و سایر اقدامات عمرانی اقدام نماید تا شاهد آبگرفتگی های کمتری در سطح شهر و محلات باشیم.
فاطمه شیرزاد گفت: با توجه به ارتباطلات شهردار رشت با دستگاه های دولتی مطالبات بند و و سایر دستگاههای دولتی را پیگیری و به شورای شهر گزارش نماید.

وی با اشاره به وضعیت پست‌های خالی در مناطق و حوزه‌های مختلف شهرداری رشت، اظهار داشت:بعد از گذشت چند ماه پست های خالی درمناطق سازمان ها و سایر حوزه های شهرداری توسط شهردار رشت به‌ فوریت تعیین تکلیف شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17018

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: