تفاهم نامه شرکت دانش بنیان ریز جلبکی پارسیان با دانشگاه ترینگانو مالزی

باز باران خبر/ شرکت دانش بنیان ریز جلبکی پارسیان از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است که در در دهکده فناوری و نوآوری فشتام میزبان سه تن از نمایندگان دانشگاه ترینگانو مالزی بود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان؛ این گروه ضمن بازدید از خط تولید و پرورش جلبک، آزمایشگاه‌های تخصصی و همکار و مزارع پرورش ماهی تحت پوشش تغذیه از طریق جلبک از خط تولید کارخانه تولید غذای طیور غنی شده با جلبک نیز بازدید کردند و طی جلسات تخصصی وکارشناسی با مدیریت و تیم تخصصی فعال در شرکت ریز جلبکی پارسیان مذاکراتی در خصوص تفاهمنامه‌ای فی‌مابین انجام شد.

در این بازدید تفاهم‌نامه‌ای درباره توسعه همکاری و تبادل فناوری بین طرفین منعقد گردید و مقرر شد شرکت دانش بنیان ریز جلبکی پارسیان به همراه دانشگاه ترینگانو مالزی پیرامون محورهای توسعه همکاری اقداماتی را انجام دهند.

در این باره آقای حمید دنیایی مدیر عامل شرکت ریزجلبک پارسیان اعلام کرد که در این تفاهم‌نامه موافقت شد فعالیت‌های پژوهشی مشترک در خصوص محصولات متنوع جلبکی در حوزه آبزی پروری و کشاورزی و پیگیری مالکیت معنوی و مادی دستاوردهای انجام شود.

وی اضهار داشت تاسیس یک شرکت مشترک در کشور مالزی با هدف برند سازی و تجاری سازی محصولات حاوی ریزجلبک و راه‌اندازی خط تولید و پرورش جلبک،جهت تغذیه آبزیان و کاربری‌های کشاورزی از جمله موارد است که در این تفاهم‌نامه آمده است. همچنین همکاری‌های آموزشی و توانمندسازی در قالب برگزاری کارگاههای آموزشی مشترک و تبادل دانشجو ارکان اصلی این تفاهم نامه را تشکیل می دهد.

شرکت ریزجلبکی پارسیان با عنوان کارخانه تولید کنستانتره میکرو جلبک مشغول به فعالیت و تولید انواع محصولات می باشد، که بیش از ۲۰ محصولات هم اکنون روانه بازار نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات این شرکت می توانید به وب سایت http://rizjolbakparsian.com/ مراجعه نمایید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22526

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: