تصفیه خانه سراوان تنها متعلق به شهرداری رشت نیست

ضرورت مشارکت دستگاه های متولی برای حفظ و نگهداری تصفیه خانه سراوان

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به اینکه تصفیه خانه سراوان تنها متعلق به شهرداری رشت نیست گفت: حفظ و نگهداری تصفیه خانه سراوان نیازمند مشارکت همه دستگاه های متولی است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، نشست مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت با جمعی از مدیران شهرداری پیرامون موضوع پسماند برگزار شد.

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه دوران سرپرستی دوران گذار و رکود نیست گفت: دوران سرپرستی دوران شکوفایی و متعلق به همه همکاران است و باید خودمان را ثابت کنیم.
مهندس عطایی با اشاره به اینکه فعالیت پروژه ها باید با سرعت بیشتری دنبال شود بیان کرد: همه باید با تقسیم کار و انرژی بیشتر فعالیت کنیم.
وی همچنین خواستار برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر ویژه برای فصل سرما شد.
سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه تصفیه خانه سراوان تنها متعلق به شهرداری رشت نیست گفت: همه دستگاه های متولی باید در حفظ و نگهداری آن با شهرداری مشارکت کنند.
مهندس عطایی اضافه کرد: نگهداری تصفیه خانه سراوان به هشت میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال نیاز دارد و نمی توانیم از اعتبارات جاری برای نگهداری تصفیه خانه هزینه کنیم.
وی همچنین با اشاره به تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه پسماند برای شهرداری رشت تا پایان سال بیان داشت: باید برای تخصیص اعتبارات برنامه ریزی لازم صورت گیرد و اولویت بندی ها مشخص شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13446

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: