تشکیل پرونده برای ۲۰ شرکت متخلف گرانفروشی در زمینه تامین نهاده های دامی

محمد درویش کردار از تشکیل پرونده تخلف گرانفروشی برای ۲۰ شرکت در زمینه تامین انواع نهاده‌های دامی در گیلان خبر داد و گفت : بر اساس بررسی بعمل آمده و گشت های مشترک بازرسی با  کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی مغایرت  زیادی در خصوص عرضه و قیمت فروش انواع نهاده‌ها و خوراک دام از سوی شرکت‌های واردکننده کشف گردید. 

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان،معاون نظارت و بازرسی  و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت گیلان اظهار داشت: در طرح پایش نهاده‌های دامی، نظارت بر عملکرد واحدهای توزیع کننده نهاده  در دستور کار قرار دارد و به صورت مستمر برای مهار گران‌فروشی و جلوگیری از اخلال در بازار و نهایتا کاهش قیمت مرغ و گوشت در گیلان تلاش می شود. 

وی با اشاره به اینکه با متخلفین عرضه عمده نهاده های دامی مماشات نخواهد شد و با دستگاه قضایی نیز هماهنگی لازم انجام شده است افزود :ارزش ریالی  تخلفات ارزیابی شده برای ۲۰ پرونده این شرکت بیش از ۷ میلیارد و ۲۰۶ میلیون ریال بود که  به اداره کل تعزیرات  با مستندات لازم به منظور اعمال قانون ارسال شده است.

در همین راستا وی خواستار همکاری مرغداران و تشکلهای مربوطه برای پیگیری و برخورد با تخلفات موجود از طریق ارایه مستندات و اطلاعات صحیح گردی

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11169

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: