تشدید نظارت ها در توزیع محصولات بهداشتی ضروری دارد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان بر لزوم تشدید نظارت ها تاکید کرد و افزود: قیمت ملزومات بهداشتی کاهش یافته؛ اما به نظر می آید نظارت ها در بحث توزیع کم شده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، احمد آقایی در نشست مقابله با کرونا در سالن غدیر استانداری گیلان با بیان اینکه اگرچه واقعیت‌ها ممکن است تلخ باشد؛ اما باید بیان کرد گفت: بیان این واقعیت ها می‌تواند در تصمیم گیری درست موثر باشد.

وی بر لزوم تشدید نظارت ها تاکید کرد و افزود: قیمت ملزومات بهداشتی کاهش یافته، اما به نظر می آید نظارت ها در بحث توزیع کم شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با ابراز این عقیده که اعلام خبر بازگشایی دانشگاه ها امنیت روانی خانواده ها را ممکن است بهم بریزد، گفت: اگر معتقد به بحران هستیم، باید برای جلوگیری از هر فاجعه ای اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم.

آقایی معتقد است: ممکن است بسیاری از خانواده ها از حضور فرزندان شان به دانشگاه ها و مدارس ممانعت کنند، هیچ خانواده ای اجازه نمی‌دهد فرزند خود را در مقابل ویروس کرونا قرار دهد.

کرونا معیشت ۳۰۰ دستفروش را دچار مشکل کرده است

ناصر حاج محمدی شهردار رشت نیز در این جلسه با اشاره به کاهش درآمد شهرداری و نگرانی از بابت حقوق کارکنان تصریح کرد: با شیوع کرونا معیشت ۳۰۰ دستفروش در رشت نیز دچار مشکل شده است.

وی خواستار توجه جدی به این قشر آسیب پذیر شد و افزود: ضدعفونی سطوح بصورت مستمر توسط شهرداری انجام خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8709

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: