تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی مهمترین عامل در مانع زدایی سرمایه‌گذاری و تولیداست

باز باران خبر/ مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گیلان گفت: تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی مهمترین عامل درمانع از دایی از سرمایه‌گذاری و تولید و تحقق شعار سال است.
دکتر یونس رنجکش در جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی برون رفت از مشکلات کرونا و وام های توسعه پایدار روستایی افزود: باید تلاش کنیم با ایجاد فضای مناسب سرمایه گذاری و رفع موانع بر اساس اختیارات و وظایف قانونی از تولید و سرمایه‌گذاری‌ها در این زمینه حمایت شود.
وی اظهار داشت: تحقق شعار امسال که مورد تاکید مقام معظم رهبری است بستگی به نوع نگاه و عملکرد مدیران در سطوح مختلف در همراهی با سرمایه‌گذاران و بستر سازی مناسب در حمایت از تولیدات داخلی و پشتیبانی از ان دارد.
وی یادآور شد: اگرچه اشتیاق های بسیاری از سوی سرمایه گذاران برای استفاده از فرصت های موجود در گیلان در حوزه های مختلف وجود دارد اما گاهی برخی بخشنامه ها و برخوردها و تفسیرهای سلیقگی مانع بزرگی در مسیر تحقق اهداف سرمایه‌گذاری‌هستند.
وی ضمن تشکر از مجموعه اقدامات انجام گرفته در سال گذشته در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا و وام های حمایتی توسعه پا یدار روستایی برای ایجاد اشتغال زایی و سرمایه‌گذاری های مربوطه از بانک ها و دستگاه های اجرایی یادآور شد: تسریع در پرداخت تسهیلات و صدور مجوزها نقش کلیدی در تحقق اهداف مورد نظر دارد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گیلان افزود: میزان جذب تسهیلات در سال گذشته رضایت‌بخش بوده است اما می بایست با تسهیل گری در فرایند در زمان مناسب این تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
رنجکش افزود: امسال اولویت ها باید بر اساس پرداخت به موقع تسهیلات باشد.
در ادامه این جلسه گزارشی از اقدامات مربوط به پرداخت تسهیلات توسط مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین گزارشی از اقدامات و مشکلات و موانع دستگاههای اجرایی در زمینه دریافت وام برخی متقاضیان ارائه و مدیران بانک های استان نیز ضمن تشریح فرایند اعطای تسهیلات و همکاری های بیشتر در این زمینه بر همکاری های بانک ها و دستگاههای اجرایی تاکید کردند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19239

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: