تخفیف ٣٠درصدی رجا به هموطنان با طرح “میلاد”

شرکت رجا به مناسبت گرامی‌داشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهیلات سفر با قطارهای این شرکت  را به صورت  تخفیف ٣٠درصد با عنوان طرح “میلاد” ارائه می‌کند.
به گزارش باز باران خبر،  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام اینکه این تسهیلات برای بازه حرکت و فروش ١٩ لغایت ٢۴ آبان ماه سال جاری- مصادف با هفته وحدت- است گفت: در قالب طرح مذکور، به مسافران  با نام مبارک “محمد”، “صادق” و “محمد صادق” که در بازه زمانی حرکت و فروش مذکور از طریق کانال‌های فروش رجا بلیت خریداری کنند، ٣٠درصد تخفیف اعطا می‌شود.
  رضا عصاری افزود: اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.
  وی با تأکید بر نام‌های اشاره شده اظهار داشت: سایر نام‌ها با ترکیب محمد یا صادق مانند: محمد مهدی، امیر محمد و … مشمول این طرح نمی‌شوند.
  معاون اجرایی شرکت رجا کانال‌ها فروش این شرکت را شامل: سایت رجا، فروش تلفنی ١۵٣٩ و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت: هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش، ساعت و برنامه حرکت قطارها و … علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir  می‌توانند از اقص نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١۵٣٩تماس حاصل کنند.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4796

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: