تخفیف عضویت کتابخانه های کانون در فصل گرم کتاب

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: کودکان و نوجوانان شرکت کننده در پویش فصل گرم کتاب کارت ویژه تخفیف عضویت در مراکز فرهنگی هنری کانون را دریافت می کنند.

اسفندیار ضیائی اظهار داشت : به کودکان و نوجوان شرکت کننده در پویش فصل گرم کتاب کارت ویژه ای مبنی بر بهره مندی از تخفیف برای عضویت در مراکز کانون پرورش فکری ارائه می شود که با استفاده از این کارت می توانند برای عضویت یکساله در مراکز فرهنگی هنری کانون نصف حق عضویت را پرداخت کنند.

وی با اشاره به استقبال کودکان و نوجوانان از پویش فصل گرم کتاب افزود: پویش فصل گرم کتاب از نیمه دوم تیرماه گذشته با شعار آینده را باید ساخت در بوستان ها و تفرجگاه های گیلان به اجرا درآمده که در شهرستان های مختلف با استقبال مواجه است.

وی بیان داشت: در زمان حاضر، پویش فصل گرم کتاب در پارک ها، تفرجگاه ها و کنار ساحل در لشت نشاء، رودسر، رشت، املش، اسالم، تالش، منجیل برگزار شده و در رشت، لاهیجان، بندرانزلی و سایر شهرهای استان گیلان ادامه دارد که کودکان و نوجوانان مراکز کانون پرورش فکری و غیرمراکز می توانند از این پویش بهره مند شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان خاطر نشان کرد: کودکان و نوجوانان با حضور در پویش فصل گرم کتاب، علاوه بر انجام فعالیت های کتاب محور و کتابخوانی، با مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری  استان آشنا می شوند.

وی اظهار داشت: شکل گیری و بروز رفتارهای اجتماعی و فرهنگی مناسب در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، مهارت آموزی در سایه اشتراک گذاری تجربه های مهارتی و رفتاری، غنی سازی اوقاف فراغت در فصل تابستان آینده سازان، معرفی خدمات کانون به مخاطبان و ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مطالعه کتاب برای کودکان و نوجوانان از اهداف اجرای این پویش است.

ضیائی با اشاره به فعالیت های کتاب محور کانون در پایگاه‌های یاد شده، خاطر نشان کرد: برپایی کارگاه های کتاب و بازی، کتاب و تئاتر، کتاب و کاردستی، کتاب و سفال و کتاب و کودکان با نیازهای ویژه از جمله برنامه های مربیان در پایگاه ها است.

گفتنی است افزون بر ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان عضو هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3045

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: