تخصیص ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه صومعه سرا

باز باران خبر/ عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به اینکه چند نرخی بودن کالا فسادزا است گفت: متاسفانه ارز ۴۲۰۰ تومانی به درستی به دست مردم نرسیده است.

 دلخوش از تخصیص ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه صومعه سرا خبر داد و گفت: کار تکمیل تصفیه خانه صومعه سرا از ۱۷ سال پیش شروع اما در طی این سال‌ها متوقف شد. اکنون ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح اختصاص یافته و یک پیمانکار قوی در استان گیلان نیز در حال کار روی آن است.

 سید کاظم دلخوش با بیان اینکه مجلس هم اکنون در حال بررسی بخش هزینه‌ای بودجه ۱۴۰۰ بوده و به تبصره ۹ بودجه رسیده‌ایم، بیان کرد: تا پنج شنبه هفته آینده بررسی تمام می‌شود و دو هفته هم باید در صحن مجلس رسیدگی نهایی را انجام دهیم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به شرایط تحریم و اینکه بانک‌های ما در لیست سیاه قرار دارند، گفت: در فروش نفت دچار مشکل و نوسان هستیم و امسال تنها ۹۰۰ هزار بشکه نفت فروخته‌ایم و شرایط کرونایی نیز بر اقتصاد و تولید تأثیر گذاشته و دولت نتوانست درآمدهای خود را به‌دست آورد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه چند نرخی بودن یک کالا فساد زا بوده و ارز ۴۲۰۰ تومانی دقیقاً به دست مردم نرسیده است، اضافه کرد: دولت تمام تلاش خود را به کار گرفت اما کسانی که باید نظارت می‌کردند در انجام وظایف خود کوتاهی کردند.

دلخوش با اشاره به قطع شدن ارز ۴۲۰۰ در کمیسیون تلفیق، افزود: اعتراض ما در خصوص قطع ارز ۴۲۰۰ مربوط به مشکل مردم در تأمین دارو و غذا بود و مجلس نرخ ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومانی را برای حقوق ورودی و نفت پیشنهاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه همسان سازی حقوق کارکنان نیاز جامعه است، تصریح کرد: ۱۳۰ هزار نفر از کارکنان آموزش و پرورش تعیین تکلیف شدند و سایرین هم باید به مرور زمان مشمول این طرح شوند و منابع این کار نیز به مرور زمان تأمین خواهد شد.

دلخوش با بیان اینکه کار تکمیل تصفیه خانه صومعه سرا از ۱۷ سال پیش شروع اما در طی این سال‌ها متوقف شد، بیان کرد: ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح اختصاص یافته و یک پیمانکار قوی در استان گیلان نیز در حال کار روی آن است و ۱۰ میلیارد تومان نیز برای آبرسانی به این بخش اختصاص یافته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17845

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: