تخریب تعدادی از ساخت و سازهای غیر مجاز در کیاشهر

باز باران خبر/به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، یونس فاتح پور رئیس حوزه قضایی کیاشهر از تخریب تعدادی از ساخت و سازهای غیر مجاز در کیاشهر خبر داد.

یونس فاتح پور رئیس حوزه قضایی کیاشهر با اشاره به اینکه ۱۸ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی در کیاشهر در سال ۹۸ به صورت غیر قانونی تغییر کاربری داده شد اظهار داشت: در سال ۹۹ اداره جهاد کشاورزی آستانه، علیه متخلف به محاکم قضایی شکایت کرده و در سال ۱۴۰۰ رای قلع و قمع بنا و پرداخت جزای نقدی صادر شده و در دیوان نیز تایید گردید.

وی تصریح کرد: در سال ۹۹ علی رغم طرح شکایت ، شخص متهم با وجود اخطار های مکرر، ساخت و ساز غیر مجاز خود را ادامه داده و در آبان ۹۹ ورودی این شهرک با حضور ریاست کل دادگستری استان پلمپ گردید.

فاتح پور با بیان اینکه بعد از پلمپ باز هم تخلفات به صورت مخفیانه ادامه داشته و وی در صدد تکمیل ساختمان ها بود افزود: پس از مدتی با ورود دستگاه قضایی این فرد متخلف بازداشت شد و امروز نیز حکم قلع و قمع ساختمان ها، اجرایی گردید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اعاده این زمین ها به وضع سابق یعنی زمین کشاورزی بر عهده جهاد است که دستگاه قضایی احیای این زمین به اراضی زراعی را به طور مستمر نظارت و پیگیری خواهد کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=31605

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: