تحقق ۹۰ درصدی اهداف ۵ ساله جمعیت هلال احمر استان گیلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان در سی و یکمین جلسه هیات مدیره و جلسه  سالیانه مجمع استان بیان کرد : تاکنون ۹۰ درصد اهداف در برنامه ۵ ساله جمعیت هلال احمر که تاکنون دو سال آن سپری شده  محقق و اولویت امسال  هلال احمر گیلان خودکفایی در بخش اقتصادی می باشد .
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور گفت : بخشی از برنامه خودکفایی و سرمایه ای  هلال احمر استان با خرید ساختمان مجتمع جامع توانبخشی ، دارویی و راه اندازی پروژه هایی در لاهیجان و انزلی، رشت و آستارا  پس ازاخذ مجوز از شورای عالی و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و تحقق سازه ای، از درآمدهای آن  جهت پیشرفت موثر در فعالیتهای انسان دوستانه و تجهیز امکانات و تجهیزات  استان استفاده می گردد.
وی افزود : در سال گذشته قریب به ۳۰ هزار جوان و داوطلب به عضویت جمعیت هلال احمر استان درآمده اند که با  آموزش و فعال سازی این اعضا ، انتخابات مجامع هلال احمر در سال آینده با قوت بیشتر برگزار خواهد شد.
مدیر عامل هلال احمر گیلان با اشاره به راه اندازی ۱۶۷ خانه هلال جهت گسترش آموزشهای امدادی در سطوح مختلف جامعه بیان داشت : کار ساخت انبارهای امدادی در شفت و فومن و پایگاههای زیاز رودسر و آغوزی سیاهکل  آغاز و با اختصاص اعتبار تا پایان سال به اتمام می رسد.
مهدی ولی پور  از ارسال کمک  ۵ میلیارد تومانی نقدی و غیرنقدی   مردم نوع دوست استان به سیل زده گان خبر داد  و افزود : این کمک ها که ۴۰۰ میلون تومان به صورت نقدی و مابقی به صورت غیر نقدی بود در ۶ مرحله به مناطق سیل زده ارسال شد.
وی همچنین حضور تیم های حمایت روانی ، امداد هوایی در مناطق سیل زده را از دیگر فعالیتهای این جمعیت در سیل اخیر عنوان کرد.
وی با اشاره به  اجرای ۵۶۱ برنامه توسط حوزه داوطلبان  به ارزش یک میلیارد تومان گفت : این فعالیتها با مشارکت  ۴۷۰۰ داوطلب و عضو فعال هلال احمر استان اجرا شد.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1423

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: