تجهیز فرمانداری به دستگاه ضدکرونای شرکت دانش بنیان پارسی گیل

باز باران خبر/ ۵۰ شعبه پر تردد اخذ رای شهرستان در راستای حفظ سلامت شهروندان به این دستگاه ها تجهیز شود با توجه به هماهنگی های انجام شده با فرمانداری شهرستان رودسر مقرر شد تا برخی از شعب پرتردد اخذی رای به دستگاه ضدکرونای تجهیز شود تا رای دهندگان بتوانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در محیطی سالم حضور داشته باشند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان؛ مدیر مرکز رشد شهرستان رودسر با بیان اینکه دستگاه ضد کرونا تمامی تاییدیه های لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارد، اظهار داشت: این دستگاه ازن تولید نمی کند و در این باره از پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای تاییدیه است.

عادل رنجی در اینباره افزود: دستگاه ضدعفونی کننده هوا و سطوح (ضد کرونا) ساخت و تولید محققان شرکت دانش بنیان پارسی گیل مستقر در پارک علم و فناوری گیلان – رودسر، اولین دستگاهی است که در دنیا بر روی ویروس کرونا تاییدیه علمی دارد. طبق برنامه، جهت تجهیز و نصب این دستگاه ها، نمایندگان فرمانداری این شهرستان تا روز انتخابات، شعب اخذ رای خود را به این دستگاه تجهیز خواهند نمود.

شرکت دانش‌بنیان پارسی‌گیل مستقر در مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر است و این دستگاه ضدکرونا را تاکنون به بیش از ۲۰ کشور دنیا دستگاه صادر کرده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=20288

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: