تجهیزات امداد و نجات هلال احمر گیلان، تقویت شود

استاندار گیلان گفت: هرجا پرچم جمعیت هلال احمر افراشته باشد، مردم احساس آرامش‌خاطر بیشتری می کنند.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز یکشنبه در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر، با بیان این مطلب اظهار داشت: گیلان استانی است که همواره با حوادث طبیعی مواجه است ولی در عین حال مسئولیت مدنی و همبستگی اجتماعی مردم ، در این استان مثال زدنی است و باید تلاش کرد تا هلال احمر استان از لحاظ تجهیزات امداد و نجات تقویت شود.

استاندار گیلان با قدردانی از تلاش های هلال احمر در مقابله با کرونا گفت: اولویت امروز کشور، مهار‌ شیوع ویروس کرونا و خدمت به آسیب‌دیدگان و همیاری با کادر پزشکی است و جمعیت هلال احمر در این مبارزه ملی، فعالانه به ایفای نقش می پردازد.

 دکتر زارع توانمندسازی، مهارت افزایی، افزایش اعتماد عمومی، توسعه خدمات داوطلبانه، جذب و ساماندهی جوانان را از مولفه هایی عنوان کرد که در موفقیت بیشتر جمعیت هلال احمر موثر است.

دکتر محمدحسن قوسیان‌مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار، اظهار داشت: ظرفیت بخش های مختلف امداد و نجات، جوانان و داوطلبان همه برآمده از مردم و از عوامل موثر در انجام خدمات گوناگون است.

وی ادامه داد: هلال احمر از مردم و برای مردم است و باید تلاش کنیم اعتماد عمومی به آن بیشتر شود.

گفتنی است در پایان این دیدار از خدمات مهدی ولی پور قدردانی و سیاوش غلامی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گیلان معرفی شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10331

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: