تبریکی که باید به شهر و شهردار گفت

با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر رشت خوشبختانه فردی که از رزومه قوی مدیریتی و اجرایی برخوردار است، بومی بوده و با مسائل و مشکلات شهری دردآشنا است، به عنوان شهردار رشت برگزیده شد.
ابتدا در آغاز سخن تبریکی ویژه به دکتر سیدمحمد احمدی به خاطر کسب آرای اکثریت اعضا برای شهرداری رشت عرض می کنیم و امیدواریم در مسند شهرداری رشت بتوانند منشای اثر خیر، برکت، توسعه و پیشرفت شهر شوند.
بدون شک اینکه شورای شهر رشت توانسته تقریباً در کوتاهترین زمان ممکن شهردار انتخاب کرده و روند کارهای قانونی احراز صلاحیت وی نیز آغاز شود، کار شایسته ای صورت پذیرفته است.
مشتاقانه همپای دیگر همکارانمان در بخشهای مختلف عمرانی، مالی، فرهنگی، اجرایی، خدمات شهری، فضای سبز و… همانند دوران سرپرستی تلاش می کنیم تا با هدایت و برنامه ریزی شهردار منتخب فعالیتهای مختلف و متنوع شهرداری رشت زمین نمانند و کارها همچنان بر مدار نظم و ترتیب دنبال شوند.
از سوی دیگر بسیار خرسندیم که شهردار رشت با برنامه ای مدون و تنظیم شده از شورای اسلامی شهر رشت رای اعتماد گرفته است و خلاصه ای از این برنامه مدون را در ماهنامه هفتم “آوای بلدیه” که این هفته چاپ می شود، پیش روی مخاطبان خواهیم گذاشت تا همگان از آن بهره برده و شهردار منتخب را نیز در اجرای آنها یاری دهند.
بی شک بدون همراهی، همگامی و مشارکت شهروندان حتی بهترین برنامه ها نمی تواند آنطور که باید و شاید موثر باشد پس ضمن تبریک به شهردار منتخب به دلیل مسئولیت بزرگی که بر عهده گرفتند، از شهروندان فهیم و مشارکت جوی شهرباران صمیمانه می خواهیم تا دکتر احمدی را در اجرای برنامه های مد نظر و تدوین شده یاریگر باشند.
امیدواریم شهر رشت با مدیریت یکپارچه شهردار منتخب به نتایج درخشان و ارزنده دست یابد و این برنامه ها بتواند نظر، رای و توجه شهروندان شهر باران را بیش،از پیش جلب کند.


علیرضا قانع – مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14373

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: