تسریع در پیگیری مشکلات تیم سپیدرود ضروری است

فرماندار رشت با اشاره به سقوط تیم سپیدرود به لیگ دو و سایر مشکلات این تیم، تاکید کرد: با توجه به شروع مسابقات لیگ دو در آینده نزدیک، نباید زمان را جهت رفع مشکلات سپیدرود از دست بدهیم.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛  مهندس علی فتح اللهی در  نشست با جمعی از پیشکسوتان و مفاخر فوتبال گیلان با بیان اینکه نخبگان ورزشی و فوتبالی مایه مباهات و افتخار استان گیلان هستند، افزود: پیشکسوتان و افتخارات فوتبال گیلان و شهرستان رشت موجب سرافرازی نام گیلان و شهرستان رشت در سطح کشور و جهان هستند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از توانمندی و ظرفیت پیشکسوتان و نخبه های ورزشی استان گیلان برای شکوفایی فوتبال استان و شهرستان رشت، خاطر نشان کرد: تیم های سپیدرود و داماش دو تیم پرافتخار و ریشه دار استان گیلان هستند و در همین راستا، ما نیز با تمام توان پیگیر مشکلات این دو تیم به ویژه تیم سپیدرود هستیم.

فرماندار رشت با اشاره به سقوط تیم سپیدرود به لیگ دو و مشکلات پیچیده این تیم، گفت: در حال حاضر نباید زمان را از دست بدهیم و باید از همه ظرفیت ها جهت رفع مشکلات این تیم بهره ببریم.

گفتنی است بهزاد داداش زاده، امید هرندی و مسعود باقری از جمله پیشکسوتانی بودند که در نشست با فرماندار رشت حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12915

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: