تامین بخشی از نیاز بازار داخلی و ارز آوری با بهره‌برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی جدید محقق می‌شود

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۵۳ طرح عمرانی، اقتصادی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان در شهرستان آستارا به بهره‌برداری می‌رسد، گفت:  این طرح ها در شرایط اقتصادی امروز کشور می‌تواند  بخشی از نیاز بازار داخلی را تامین و با بهره‌برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی جدید ، ارزآوری نیز برای کشور داشته باشد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در حاشیه افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان آستارا در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر اظهار داشت: در دومین روز از هفته دولت شاهد بهره‌برداری یپروژه‌ های تولیدی ، صنعتی و اقتصادی در شهرستان بندری و مرزی آستارا بودیم.

وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۵۳ طرح عمرانی، اقتصادی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان در شهرستان آستارا افتتاح می‌شود، گفت: طرح های امروز با سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

سرپرست استانداری گیلان افزود: این طرح ها در شرایط اقتصادی امروز کشور می‌تواند علاوه بر اینکه بخشی از نیاز بازار داخلی را تأمین کند با صادرات محصولات زمینه ارز آوری را نیز فراهم کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3496

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: