تالاب بین المللی بندرانزلی سند دار شد

بازباران خبر/مدیر کل ثبت اسناد و املاک گیلان از صدور سند مالکیت تالاب بین المللی بندرانزلی به نام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیر کل ثبت اسناد و املاک گیلان گفت: با توجه به اجرای قانون کاداستر مبنی بر واگذاری صدور سند مالکیت تالاب بندرانزلی در سال ۹۹ با توجه به نقشه‌هایی که از طرف سازمان آب منطقه‌ای استان به اداره کل ارسال شد، سند مالکیت تالاب بین المللی بندرانزلی به مساحت ۲۳ هزار و ۷۴۲ هکتار به نام این سازمان صادر شد.

محمد نوذری با بیان اینکه رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در نامه‌ای در تاریخ دوم اسفند به معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواستار بررسی فوری روند صدور سند تالاب بندرانزلی شد گفت: چنانچه برای این تالاب سندی صادر شده باشد آن را منتفی و به نام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری که متولی اصلی حفظ انفال و منابع طبیعی کشور است صادر شود.

وی با اشاره به اینکه معاون رییس جمهور درخواست این سازمان را منطقی اعلام کرد افزود: در سال ۱۳۴۱ همه اراضی جنگلی، بیشه زار‌ها و مراتع و تالاب ها، انهار طبیعی و مسیل‌هایی که در محدوده این منابع قرار دارند جزء اموال ملی و در مالکیت دولت جمهوری اسلامی است.

مدیر کل ثبت و اسناد و املاک گیلان با بیان اینکه هر گونه دخل و تصرفی در اراضی ملی غیر قانونی است گفت: با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=27253

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: