بیش از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ساعت بدون حادثه در شرکت گاز گیلان

شرکت گاز استان در راستای آمادگی بیش از پیش پرسنل خود جهت مقابله با بحران های احتمالی، در نیمه اول سال جاری ۱۹ مانور در شهرهای مختلف استان برگزار نموده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی گاز گیلان؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به توجه ویژه این شرکت به موضوع ایمنی و انتقال پایدار جریان گاز اظهار داشت: این شرکت در جهت تحقق این مهم اقدامات گسترده ای همچون برگزاری دوره های آموزشی متناسب با این موضوعات و مانور پیش بینی و اجرا نموده است.

وی در همین راستا افزود: این شرکت در نیمه اول سال جاری اقدام به برگزاری ۸ دوره آموزشی با موضوعات ایمنی گاز طبیعی، پروانه های انجام کار، عبرت آموزی از حوادث، آموزش عمومی HSE و … نموده است.

مهندس اکبر در ادامه با اشاره به افزایش ۷۲ درصدی مانورهای برگزار شده در نیمه اول امسال، بیان نمود: در راستای افزایش آمادگی پرسنل برای مواجهه با بحران های احتمالی در نیمه اول سال جاری، ۱۹ مانور در مناطق مختلف استان به انجام رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: مانورهای برگزار شده در ۶ ماهه اول امسال در زمینه های بحران، پدافند غیرعامل و محیط زیست بوده و مجموعا بیش از ۲۵۰ نفر از پرسنل شرکت در ۱۳ دوره آموزشی شرکت نموده اند.

وی با اعلام این موضوع که هم اکنون ساعات کار بدون حادثه شرکت گاز استان گیلان به بیش از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار نفرساعت رسیده است، اظهار داشت: رعایت الزامات ایمنی همواره یکی از مسائل و اهداف مهم و ضروری شرکت گاز می باشد و این مهم با برنامه ریزی مناسب و اجرای مدون و دقیق دستورالعمل های ایمنی تا حد زیادی محقق شده است و شرکت گاز استان گیلان یکی از شرکت های نمونه و پیشرو در این زمینه می باشد.

مهندس اکبر در ادامه درخصوص حوادث و اتفاقات در بخش مشترکین گفت: متاسفانه با وجود اطلاع رسانی مستمر و فرهنگ سازی درخصوص مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، باز هم شاهد وقوع حوادث مرتبط با گاز در استان هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: متاسفانه در نیمه اول سال جاری ۲۲ مورد حادثه مرتبط با گاز در استان به ثبت رسیده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد افزایش داشته است.

وی در خاتمه از همه مشترکین گرامی درخواست نمود تا با رعایت نکایت ایمنی و توجه به آموزش ها و اطلاعیه های شرکت گاز، پاییز و زمستانی آرام و امن را در کنار خانواده خود سپری نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14647

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: