بوکسور پیشکسوت گیلانی قهرمان آسیا درگذشت

کریم صمدی صیاد پیشکسوت رشته مشتزنی گیلان و دارنده مقام قهرمانی آسیا به دیار باقی شتافت.

به گزارش باز باران خبر، مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: مرحوم صمدی پیشکسوت ورزش مشتزنی گیلان به دلیل بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مرتضی ورزلدوست افزود: این پیشکسوت رشته مشتزنی استان گیلان که چند سال پیش نیز به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود ، به دلیل بیماری درگذشت.

وی ادامه داد: مرحوم صمدی پیشکسوت ارزنده و با اخلاق، طی سالها کوشش در پرورش و تعالی ورزش استان نقشی انکار ناپذیر داشت و در فقدان خود جامعه ورزش شهرستان بندر انزلی و استان گیلان را داغدار کرد .

وی بیان کرد: جامعه ورزش گیلان و اداره ورزش وجوانان این استان نیز ، این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان و ورزش گیلان به خصوص ورزش مشتزنی تسلیت گفته و برای عموم بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال درخواست داریم.

کریم صمدی صیاد متولد ۱۳۳۵ اهل شهرستان بندرانزلی سابقه دو سال بازی در تیم ملوان را نیز دارد . وی زیر نظر مظفر و کمال مسافری به ورزش مشتزنی پرداخت و عناوین قهرمانی مختلفی را نیز کسب کرد.

گفتنی است مرحوم صمدی صیاد در دوران ورزشی خود قهرمانی آموزشگاه های کشور در سال ۱۳۵۱ ، نایب قهرمانی رقابتهای مشتزنی کشور در سالهای ۱۳۵۴ و ۱۳۵۵ و عنوان قهرمانی مسابقات مشتزنی آسیا را در سال ۱۳۵۶ کسب کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10269

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: