به مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه دی انجام شد؛ دیدار مدیریت و کارکنان شرکت بیمه دی گیلان با نماینده ولی فقیه در گیلان

 

باز باران خبر: به مناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین فرارسیدن نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی ، مدیریت و تعدادی از کارکنان شرکت بیمه دی استان گیلان در دفتر آیت ا… فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت حضور یافته و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت بیمه دی در سطح کشور و استان درخصوص شرایط خدمت رسانی به جامعه معزز شاهد و ایثارگر توضیحاتی ارائه کردند.
در این جلسه اسماعیلی، مدیر بیمه دی در گیلان و نایب رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان به تسویه مطالبات کلیه مراکز درمانی سطح استان تا ابتدای آبان ماه (مطابق قرارداد) اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری روند پرداخت ها در حال بهبود است.
وی افزود: به منظور ارتقای هرچه بیشتر شرایط درمانی ایثارگران بصورت منظم و ماهیانه ۱۰ دیدار از خانواده ها انجام شده و بصورت مستقیم در جریان ارائه خدمات به آنها قرار می گیریم.
در ادامه این دیدار آیت ا… فلاحتی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و اقدامات کلیه پرسنل شرکت بیمه دی از اقدام شایسته دیدار از خانواده معزز شاهد و ایثارگر تشکر نموده و این مهم را بعنوان یک نقطه قوت برای شرکت بیمه دی قلمداد کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت در خاتمه این دیدار برای مجموعه شرکت بیمه دی آرزوی توفیق روزافزون داشته و جلسه با صلواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34747

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: