بهزیستی نیازمند شرکای اجتماعی است

مدیرکل بهزیستی استان گیلان با اشاره به نقش مهم خیرین و ظرفیت آنها گفت: بهزیستی نیازمند شرکای اجتماعی است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا؛ حسین نحوی نژاد در مراسم معارفه خود در رشت افزود: در این راستا لازمست تا اعتماد جامعه و عموم را داشته باشیم که بدون شک رسانه‌ها برای جلب اعتماد مردم و مسئولان نقش مهمی دارند.

وی اظهار داشت: قول می‌دهم تا از حقوق مددجویان دفاع کنم، در این باره و برای محقق شدن این مهم تمام سعی خود را با تعامل و همکاری با دست اندرکاران استان از جمله نماینده عالی دولت در گیلان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و… به کار می‌گیرم.

وی خاطر نشان کرد: برای انجام وظایف و پیشبرد کارها در بهزیستی، در راستای خط مشی ترسیم شده از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور شامل پاکدستی، صداقت، شفافیت و کارآمدی حرکت می‌کنم.

محمدرضا پارسی مدیرکل پیشین بهزیستی گیلان نیز در این مراسم با تشریح عملکرد و کارهای انجام شده در دوران مسئولیت خود در این مجموعه بیان داشت: تمام فعالیت‌ها و کارهای بهزیستی گیلان در این مدت با تلاش همه همکاران در حوزه‌های مختلف انجام گرفت.

وی بیان داشت: شناسایی خانواده‌های دارای چند معلولیت و ارائه خدمات لازم به آنها، راه اندازی اورژانس اجتماعی (با خط تلفن ۱۲۳) برای خدمات رسانی و مداخله به موقع در اقدام به خودکشی، همسر آزاری، فرزند آزاری، زنان و کودکان بی خانمان و غیره، راه اندازی خانه رفاه والد و کودک و ساخت مسکن مددجویان از جمله این اقدامات است.

گفتنی است مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید بهزیستی استان گیلان با حضور وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در رشت برگزار شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1926

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: