بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۲ پروژه شهری در دهه فجر توسط شهرداری رشت

شهرداری رشت در دهه فجر امسال ۲۲ پروژه شهری را افتتاح یا کلنگ زنی می کند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در نشست کمیته فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز استان گیلان که توسط شهرداری رشت برگزار گردید، پس از بررسی پروژه های مختلف شهری اعلام شد که در این دهه ۲۲پروژه بزرگ و کوچک شهری در رشت افتتاح شده یا کلنگ زنی می شود.

در این نشست که با حضور شهردار و معاونان و مدیران و روسای شهرداری برگزار گردید ، ناصر حاج محمدی شهردار رشت ابتدا با اشاره به در پیش بودن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با توجه به اینکه امسال چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی را پاس می داریم و با در نظر گرفتن شرایط حساس موجود، فضاسازی شهری بیش از پیش دارای اهمیت خواهد بود و به همین دلیل سازمانهای مربوطه از جمله سازمان سیمامنظر و فضای سبز شهری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل حضوری فعال و پرجنب و جوش در این زمینه خواهند داشت.

حاج محمدی تاکید کرد: فرا رسیدن سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی است که هر دستگاه خدمات و اقدامات خود را به مردم گزارش کند و شهرداری رشت هم‌ می کوشد از این فرصت و امکان بهترین بهره را در زمینه ایجاد شرایط تبلیغات محیطی، زیباسازی سیما و چهره شهر و همچنین تدارک برنامه های متناسب با این دهه را ببرد.

شهردار رشت گفت: در دهه فجر امسال به مناسبت فرا رسیدن سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ان شاءالله ۲۲پروژه مختلف سرمایه گذاری، عمرانی و شهری تا روز ۲۲بهمن ماه امسال افتتاح شده یا کلنگ زنی می شوند.

در ادامه نیز کلیه مدیران و روسای سازمان های حاضر به تشریح پروژه های گوناگون مرتبط با حوزه فعالیت خود جهت آغاز اجرای پروژه و یا بهره برداری آنها پرداختند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6836

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: