بهره برداری از آسفالت معابر روستای کهنه رود پشت لاهیجان

باز باران خبر/ به مناسبت دهه افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آئین افتتاح و بهره بهرداری اجرای آسفالت معابر روستای کهنه رود پشت شهرستان لاهیجان با حضورمهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، براتی فرماندار شهرستان، فرخی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لاهیجان، شورای اسلامی، دهیار روستا و اهالی برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل ازروابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان؛ مهندس دائمی در این آئین گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بعنوان یکی از نهادهای برخاسته از نظام جمهوری اسلامی، در طول فعالیت خود اقدامات موثر و ارزشمندی را در روستاها و برای ساکنین محروم آنها انجام داده است و در حال حاضر شاهد به ثمر رسیدن این فعالیتها و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی در محرومیت زدایی از روستاها هستیم. فعالیت‌های عمران روستایی یکی از مهمترین و اصلی ترین اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌در امر عمران و آبادی روستاهای کشور بشمار می رود که با هدف ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها و تأمین عادلانه امکانات و هدایت فیزیکی جهت ارتقای شرایط زیست محیطی و بهبود چشم انداز آتی نقاط روستایی در سراسر کشور به انجام می‌رسند. این فعالیت ها با اهداف سند چشم انداز توسعه  کشور که به عنوان سند توسعه ملی محسوب می‌گردد نیز هم راستا می‌باشند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان افزود: پروژه اجرای آسفالت معابر روستای اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بیش از ۱۲ میلیارد ریال  با استفاده از اعتبارات دهیاری، ملی و قیر رایگان در ۴۸۰۰ متر مربع اجرا گردید. مهندس دائمی گفت: یکی از فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه عمران روستایی، بهسازی محیط روستا‌ها و اجرای طرح هادی روستایی است که از محل اعتبارات ملی، استانی، قیرمشارکتی و همچنین مشارکت دهیاری‌ها اجرا می شود.

وی به نقش اساسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  در توسعه روستاها و محرومیت زدایی اشاره کرد و بیان داشت:  مشارکت و همکاری دهیاران با بنیاد مسکن در اجرای طرح هادی روند اجرای طرح ها را تسریع می بخشد واین مشارکت به بنیاد مسکن که کمک زیادی می نماید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23559

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: