بهره‌برداری از سه مجموعه بزرگ ورزشی گیلان در هفته دولت امسال

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: اهتمام داریم سه پروژه مهم ورزشی پیست دوچرخه سواری شهر رشت، سالن ورزشی تختی لاهیجان و مجموعه ورزشی رستم‌آباد شهرستان رودبار را تا شهریورماه امسال به بهره برداری برسانیم.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا؛ حسن کریمی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی در حال احداث تختی لاهیجان به خبرنگار ایرنا افزود: با وجود مشکلات اعتباری و سختی هایی که در بخش اجرایی این طرح ها دارند؛ تمهیداتی اندیشیده شده که تا پایان شهریورماه امسال تکمیل شوند اگرچه در مورد پیست دوچرخه سواری رشت نمی توان با قطعیت اظهارنظر کرد ولی سالن تختی لاهیجان و سالن ورزشی رستم آباد به طور قطع در شهریورماه به پایان می رسند.

وی یادآور شد: ساخت طرح های مهم ورزشی گیلان از سال های گذشته شروع شده و اعتبار گرفته بودند اما در دولت تدبیر و امید بیشترین پیشرفت را داشته اند و به دلیل اهمیت آنها برای استان و وزارت ورزش، محدویت اعتباری ندارند.

به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش؛ مجموعه ورزشی در حال ساخت تختی لاهیجان تاکنون ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به دو میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که این اعتبار تامین و بخشی از آن هم پرداخت شده و در مجموع تاکنون ۵۵ میلیارد ریال پرداخت شده؛ در مورد پیست دوچرخه سواری رشت نیز تا حال حاضر یکصد میلیارد ریال هزینه داشته و ۸۰ میلیارد ریال دیگر نیز نیاز دارد و برای سالن ورزشی رستم آباد نیز تاکنون ۶۲ میلیارد ریال هزینه شده که با دکل آن به ۳۰ میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده و مجموعه ورزشگاه تختی این شهر سه هزار و ۲۲۵ مترمربع مساحت دارد و در سه طبقه ساخته می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3000

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: