بسیج اقشار در کنار دستگاه های اجرایی بوده و به کارآمدی آنان کمک می کند

باز باران خبر: سرهنگ عباس حسینی در نشست هم اندیشی با رده‌های مختلف بسیج اقشار در سالن اجتماعات مجتمع یاس با بیان اینکه جلسات هم‌اندیشی اقشار باید به طور فصلی برگزار شود، اظهار کرد: باید در این جلسات ضعف‌ها و مشکلات را شناسایی و برای حل آنان به طور فصلی حل کرد.

وی  با اشاره به تاثیرگذاری و اهمیت قابل تامل رده‌های بسیج اقشار در جامعه و پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی گفت: تمامی رده‌های اقشار از جمله بسیج فرهنگیان، کارمندان، اصناف، کارگری، کشاورزی، صنعت و رسانه، جامعه پزشکی و اساتید اقدامات بسیار خوبی را مثل دیگر رده‌ها اقشار انجام دادند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور بسیج اقشار با بیان اینکه جامعه نخبگانی بسیج می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند، افزود: در گیلان نخبگان بسیجی بسیار زیادی در عرصه‌های مختلف وجود دارد که اگر از ظرفیت آنان استفاده شود می ‌توان به رشد و تعالی گیلان کمک کرد.

حسینی با اشاره به برنامه‌های پیش‌رو در بسیج اقشار گفت: ساماندهی هیئت‌های اندیشه‌ورز، شبکه‌سازی مجموعه بسیجیان، گفتمان‌سازی سیاست‌های استان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های بسیج اقشار است.

وی با تأکید بر اینکه سازمان بسیج اقشار از ظرفیت متخصصین هر حوزه به منظور حل مشکلات عمده در گیلان استفاده کرده است، بیان کرد: همواره سازمان بسیج اقشار در کنار دستگاه اجرایی بوده و به کارآمدی آنان کمک کرده که نمونه بارز آن بسیج جامعه پزشکی در دوران کرونا است.جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور بسیج اقشار یکی از معضلات گیلان را مسئله پسماند دانست و افزود: تفکیک زباله از مبدا مهم‌ترین را‌ مبارزه با معضل پسماند در گیلان است لذا تمامی رده‌های بسیج اقشار باید با اقداماتی به انجام این طرح در محل کار و گیلان اجرایی کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24840

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: