برگزاری نشست کتابخوان فرهنگ پهلوانی در زورخانه پوریای ولی رشت

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: نشست کتابخوان فرهنگ پهلوانی و مبارزه با مواد مخدر فردا در زورخانه پوریای ولی رشت برگزار می شود.

باز باران خبر و به نقل از ایسنا، پریسا کرمی از برگزاری نشست کتابخوان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد و اظهار کرد: نشست کتابخوان فرهنگ پهلوانی با محوریت مبارزه با مواد مخدر در رشت برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری نشست کتابخوان مذکور را به منظور پاسداشت مقام پهلوانی و اطلاع رسانی درخصوص آسیب های جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر در بین جوانان دانست و گفت: این نشست با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان اینکه اعضای فعال زورخانه قدیمی پوریای ولی رشت به معرفی کتاب در این حوزه خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: این نشست ویژه کتابخوان ساعت ۱۹ فردا، ۵ تیرماه در زورخانه پوریای ولی رشت واقع در خیابان حافظ، جنب باغ محتشم برگزار می شود.

این مسئول فرهنگی با اشاره به برگزاری بیش از ۵۸۰ نشست کتابخوان در گیلان، یادآور شد: از این تعداد ۳۵۰ نشست کتابخوان کتابخانه‌ای، ۲۰۰ نشست کتابخوان دانش‌آموزی و ۳۰ نشست ویژه بوده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2060

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: