برگزاری نشست باشگاه مطالعه به مناسبت روز قلم

به مناسبت فرا رسیدن چهاردهم تیر ماه که به «روز قلم» نامگذاری شده، به همت فرهنگسرای گردشگری بوم اندیش “باشگاه مطالعه” در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش باز باران خبر؛ جواد هادی‌زاده مدیر فرهنگسرای گردشگری بوم‌اندیش با اعلام این مطلب گفت: همزمان با فرا رسیدن «روز قلم» روز شنبه چهاردهم تیر ماه از ساعت ۱۸ عصر «باشگاه مطالعه» برنامه‌ های متنوع مهارتی و انگیزشی را در تدارک دیده است که در آن اساتید به ارائه مطالب خود می پردازند.
وی افزود: این باشگاه رویدادی خلاقانه در نوع خود است که قرار است بطور مستمر و دائمی مهارت مطالعه را با رویکرد یادگیری دنبال کند و همه‌ی دوستداران کتاب و بهبود سبک زندگی از آن بهره ببرند.
هادی‌زاده افزود: در باشگاه این ماه، با موضوع عادتها، کتابهای موفق در این زمینه معرفی و گزینه خوانی می شوند و در ادامه به آموزش تکنینکهای مهارت مطالعه پرداخته میشود. انجام بازی های استاندار جهانی با موضوع یادگیری و افزایش تمرکز و خودسنجی سرعت مطالعه با ادراک بالا، از دیگر برنامه های این باشگاه خواهد بود.
این برنامه از ساعت ۱۸ غروب روز شنبه چهاردهم تیر ماه ۱۳۹۹ در «کافه فیلم» واقع در خیابان مطهری رشت برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگسرای گردشگری بوم‌اندیش همچنین تاکید کرد: با توجه شیوع بیماری کورونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی، ظرفیت شرکت در «باشگاه مطالعه» محدود بوده و علاقه‌مندان حتماً باید ثبت نام کنند و کارت الکترونیکی حضور در این جلسه را دریافت نمایند.
وی ادامه داد:حضور در برنامه باشگاه مطالعه رایگان بوده علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ی ۰۹۱۱۳۴۸۲۴۷۴ تماس بگیرند.
فرهنگسرای گردشگری بوم اندیش، اولین فرهنگسرای گردشگری کشور است که در رشت فعالیت های چشمگیری داشته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10893

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: