برگزاری مراسم گرامیداشت شهدا در آموزش و پرورش ناحیه یک رشت

باز باران خبر/ مراسم گرامیداشت نام و یاد شهدا با محوریت یابود “شهید محمدرضا صلاح کار” تحت عنوان طرح لاله های روشن در سالن شهید محنا آموزش و پرورش ناحیه یک رشت برگزار شد.
بنابراین گزارش مراسم یادمان شهدا و ایثارگران به همت والای پرسنل و کادر آموزشی دبستان شهید صلاح کار ناحیه یک رشت بخصوص تلاش های دکتر صدرا بلوکی انجام شد.
در این مراسم دکتر صفری رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک رشت به ایراد سخنرانی پرداخت و سپس خانم دکتر فرجودی، معاون ابتدائی ناحیه یک حول محور الگو سازی و قهرمان سازی از شهدا و ایثارگران سخنرانی کرد.
پس از آن سردار غلامرضا صلاح کار از فرمانده هان بازنشسته دفاع مقدس و سپاه و نیروی قدس منطقه شمال کشور و برادر شهید محمدرضا صلاح کار با بیاناتی از جمله اهمیت داشتن حفظ راه شهدا و اهمیت انقلاب اسلامی با رهبری مقدس امام خمینی و در ادامه مسیر آیت ا…خامنه ای صحبت خود را آغاز و در پایان با خاطرات شهید صلاح کار خاتمه دادند.

گفتنی است آخرین سخنران این مراسم رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر رشت بودند.
دراین مراسم گروه سرود دانش آموزان مدرسه شهید صلاح کار نیز یک اجرای حماسی زیبا به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است سرهنگ صدیقی مسئول بسیج اقشار ناحیه یک رشت و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دبستان شهید صلاح کار و تعدادی دانش آموزان به همراه خانواده هایشان در این مراسم یادبود حضور داشتند.

در پایان مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جوایز نفیسی به دانش آموزان و فرزندان شهدا اهدا شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22147

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: