برگزاری قرعه کشی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهر رودسر

باز باران خبر/ جلسه توجیهی، گروه بندی و انتخاب سرگروه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهر رودسر، در قالب گروه های ساخت با حضور مهندس بهمن بابایی معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس علیرضا بیگی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان، نمایندگان سازمان بازرسی استان، فرمانداری و راه و شهرسازی شهرستان و متقاضیان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برگزار گردید.
به گزارش باز بازان خبر و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان، بابایی، معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه ۳۴۹ نفر متقاضى در شهر رودسر در این طرح ثبت نام نموده که تعداد ۸۸ نفر واجد شرایط در این طرح قرار گرفتند و تاکنون ۴۸ نفر نسبت به واریز وجه نزد بانک مسکن اهتمام داشته که بر این اساس انتخاب سرگروه و بلوک متقاضیان مشخص می گردد.
پس از تشریح و تبیین دستورالعمل های طرح اقدام ملی مسکن برای حاضرین، متقاضیان با مطرح کردن سوالاتی جویای پاسخ و شفاف سازی نحوه اجرای طرح اقدام ملی مسکن شدند که معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توضیحات کامل ارائه نمود.
بابایی در پایان اشاره نمود: تسهیلات این طرح برای هر متقاضی مبلغ یک میلیارد ریال (یکصد میلیون تومان) با بهره ١٨ درصد می باشد که اکنون به این طرح اختصاص یافته و زمین هاى واگذار شده به متقاضیان بصورت ۹۹ ساله می باشد.
بابایی افزود: پروژه طرح اقدام ملی شهر رودسر در زمینی به مساحت تقریبی ۵۷۵۰ متر مربع در ۱۴ بلوک ۳ طبقه، ۶ و ۹ واحدی ( هر طبقه ۲ واحد) با اسکلت بتنی طراحی گردیده است.
در ادامه جهت تعداد ۶ بلوک (قطعه زمین) در قالب گروه های ۶ و ۹ نفره ابتدا بصورت توافق سرگروه مشخص و سپس جهت افراد باقیمانده بصورت قرعه کشی اقدامات لازم صورت پذیرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18027

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: