برگزاری جلسه مربیان و داوران کاراته هایاشی ها شیتوریو گیلان در رشت

باز باران خبر: جلسه مربیان و داوران کاراته هایاشی ها شیتوریو استان گیلان روز جمعه ۲۸ مردادماه بطور مجزا برای بانوان و آقایان در ساختمان برج ایرانیان رشت برگزار شد.
بنابراین گزارش این جلسه با محوریت برنامه های راهبردی سبک و ارتقاء سطح فنی مربیان ، داوران و کاراته کاها برگزار شد که طی آن مربیان و داوران ضمن اعلام برنامه های راهبردی خود راهکارهای مناسبی جهت ارتقاء برنامه های سبک ارائه دادند.
گفتنی است در پایان استاد عبدالله میلانچی دبیر کاراته هایاشی ها شیتوریو کشور برنامه های پیش بینی شده مربیان و داوران سبک را اعلام کرد وطی آن اظهار داشت: این سبک در گیلان با کمک مربیان گیلانی فعالیت های خوب و ارزشمندی را در سال‌های اخیر به ثبت رسانده و نقش بسیار پررنگی در جذب جوانان و علاقه مندان به رشته ورزشی کاراته در شهرهای مختلف گیلان را داشته است.
وی افزود: حضور مربیان و داوران متخصص در سبک باعث گردیده تا عملکرد سبک در سطح کشور به مرحله بسیار خوبی برسد، جمعیت مربیان و داوران و هنرجویان این رشته ورزشی در گیلان نسبت به کل کشور بسیار ارزشمند است و استقبال علاقمندان به این رشته ورزشی در سال‌های گذشته چشمگیر بوده است.
میلانچی در خاتمه یاد آورشد: برنامه ریزی بسیار خوب و دقیقی جهت ارتقاء سطح فنی مربیان ، داوران و کاراته کاهای سبک صورت گرفته که با تمرینات دوره ای از ماه آینده آغاز می گردد.
گفتنی است در بخش بانوان اساتید کاراته فیروزه رضاپور، پریسا کاظم پور، مونا آرست و ساحل خوشبو حضور داشتند ودر بخش آقایان نیز اسماعیل حامدی، بهمن همتی، سید رضا میرحسینی، رضامیرشانچی، فرشاد مقصودی، مهران ابوعطا، سعید محسنی، فرهاد فقیه زاده، علی رضا اصغرزاده ، بهروز مقدس نژاد و مهدی پورشیخ
همگی از مربیان و داوران کاراته استان گیلان در این جلسه حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26803

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: