برگزاری جلسه مربیان و داوران کاراته سبک هایاشی ها شیتوریوی گیلان در لاهیجان

 

بازباران خبر : جلسه مربیان و داوران کاراته سبک هایاشی ها شیتوریو استان گیلان روز جمعه اول تیرماه با حضور استاد عبدالله میلانچی دبیر کاراته هایاشی ها شیتوریو ایران در خانه کاراته شهید عقیل خلیلی زاده لاهیجان برگزار شد.

در این جلسه ۳ ساعته که مربیان و داوران کاراته گیلان (سید رضا میرحسینی، بهمن همتی، حسین دشتی،سعید محسنی،سید فرهاد فقیه زاده،محمد جهاندیده،مهدی پورشیخ،مهران ابوعطا،امیرحسین حیدری،بهروز مقدس نژاد،مجید علیجانی و مجید موسی نیا و همچنین پریسا کاظم پور، مونا آرست،هدیه شفیع بوستانی و زهرا سروی) حضور داشتند، استاد عبدالله میلانچی گفت: تمرینات دوره ای کاراته کاها ، مربیان و داوران همچون سال‌های گذشته در بخش کاتا ، کومیته و داوری برگزار می‌گردد و انتظار می‌رود مربیان با برنامه ریزی دقیق و هدفمند همکاری های لازم را در این زمینه داشته باشند و با آمادگی  بالا در مسابقات استانی، کشوری و سایر برنامه ها حضور یابند.

گفتنی است در ادامه مربیان و داوران پیشنهادات و نظرات خود را جهت ارتقاء و پیشرفت کاراته کاها و برنامه ریزی های انجام شده بیان نمودند.

شایان ذکر است در پایان سیدرضا میرحسینی ضمن تقدیر از زحمات مربیان و داوران گفت: مربیان و داوران کاراته لاهیجان در گسترش این رشته ورزشی می‌توانند سهم موثر و مفیدی داشته باشند.

وی افزود: آماده برگزاری و میزبانی تمرینات مشترک در بخش کاتا ، کومیته و سایر برنامه ها هستیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35932

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: