برگزاری جشن نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشن میلاد حضرت مهدی صاحب الزمان (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت خبر داد.

باز باران خبر: علیرضا حسنی اظهار داشت : این جشن شنبه سی و یکم ماه جاری بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان روز شنبه مورخ ۳۱ فروردین ماه در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت) برگزار می شود.

وی با بیان این که جشن نیمه شعبان با مشارکت هیات رزمندگان اسلام استان گیلان برگزار می شود، افزود: مولودی خوانی همراه با نورافشانی و اجرای برنامه های شاد از دیگر برنامه های این جشن است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت خاطر نشان کرد: مجید ترکمان، یکی از استعدادهای برنامه تلویزیونی عصر جدید نیز در برنامه جشن نیمه شعبان حضور می یابد.
وی بیان داشت: در برگزاری این جشن، جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده توسط هلال احمر و کمیته امداد در پیاده راه انجام می شود که میهمانان شرکت کننده در این جشن می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به هموطنان عزیزمان در استان های لرستان، گلستان و خوزستان به غرفه های دایر شده تحویل نمایند.
وی اضافه کرد: جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده توسط هلال احمر و کمیته امداد در پیاده راه رشت انجام می گیرد که میهمانان شرکت کننده در این جشن می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به هموطنان سیل زده در استان های لرستان، گلستان و خوزستان به غرفه های دایر شده تحویل دهند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از شهروندان این کلانشهر برای شرکت در جشن نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت دعوت کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=305

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: