برگزاری جشنواره ویژه کودک و نوجوان و اجرای عمومی نمایش رام کردن زن سرکش در آذر ماه

باز باران خبر/ علی حلوی مدیر آموزشگاه سینمایی هفت در گفتگویی از برگزاری جشنواره ویژه کودک و نوجوان و اجرای عمومی نمایش رام کردن زن سرکش در آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ حلوی با اشاره به دیگر فعالیت های آموزشگاه هفت در پاییز سال جاری اظهار داشت: اجرای نمایشنامه خوانی های دوره ۱۹ بازیگری هفت در (مهر و آبان)، اجرای اتودهای نمایشی (دوره ۲۰) در مهرماه از جمله این برنامه ها است.

وی در ادامه به اجرای عمومی نمایش “رام کردن زن سرکش” کاری از کارگاه نمایش هفت اشاره کرد و افزود: این نمایش به کارگردانی بهزاد صدقیانی در آذر ماه اجرای عمومی خواهد شد. این کار بین ۷ تا ۱۰ روز در پلاتوی هفت به روی صحنه خواهد رفت و در صورت استقبال، امکان تمدید آن وجود دارد.

حلوی با بیان اینکه جشنواره ویژه کودک و نوجوان در آذر ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این جشنواره ویژه هنرجویان کودک و نوجوان آموزشگاه هفت است که با اجرای نمایش و نمایشنامه خوانی همراه خواهد بود. در حال حاضر چندین گروه در حال تمرین هستند که انشالله حدود ۵ روز این جشنواره برگزار خواهد شد.

حلوی افزود: اجرای زنده دوبله هفت (کارگاه دوبله) زیر نظر حسین توسلی، اکران فیلم های کوتاه و کلیپ های کارگاه سینمایی دوره ۱۰ (آثاربرگزیده های جشنواره هشتم هفت ) و اجرای اتودهای نمایشی (دوره ۲۲) در آذر ماه سال جاری از دیگر فعالیت های آموزشگاه سینمایی هفت خواهد بود.
شایان ذکر است آموزشگاه هفت گیلان با برگزاری بزرگترین جشنواره هنرجویی بخش خصوصی در کشور، از فعال ترین مجموعه های آموزشی سینمایی در گیلان محسوب می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21333

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: