برپایی نمایشگاه گروهی عکس «لحظه» در کرمان با حضور هنرمندان گیلانی

نمایشگاه گروهی عکاسی «لحظه » با ۲۹ اثر از ۲۲ هنرمند از ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ لغایت ۲۳ مرداد، در گالری هومهر کرمان برپا می باشد.

به گزارش باز باران خبر؛ سمیرا صفاری، مدرس دانشگاه و نمایشگاه گردان گیلانی این نمایشگاه بیان نمود که زمان در گذر است و کشف لحظه، یکی از ویژگی های عکاسی است که همواره مورد چالش بوده است.نمایشگاه عکس «لحظه»، با اهداف معرفی دیدگاه ها و چشم اند ازهای متفاوت در عکاسی، ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت هنرمندان سراسر کشور، همچنین ارتباط و آشنایی بیشتر متقاضیان (سفارش دهندگان) با این هنر برگزار شده است. نیز ارتقاء سطح کیفـی عکاسی مدنظر می باشد.

وی افزود: از میان بیش از ۷۵۰ اثر دریافت شده طی دوره فراخوان، ۲۹ اثر توسط هیئت د اوران، انتخاب و به نمایشگاه راه یافته اند. در این راستا موضوع و تکنیک آثار در این نمایشگاه‌ها آزاد بوده و محدودیتی در سبک و اجرای آن ها و سن شرکت کنند گان وجود نداشته است. زیبایی، خلاقیت و نوآوری، برش زمان خاص، ترکیبندی مناسب، مفهوم رسانی، نیز اصالت اثر از ملاک های مهم انتخاب بود.

صفاری گفت: این نمایشگاه‌ها توسط گروه هنری «رسم» و با نمایشگاه گردانی سمیرا صفاری و زینب‌السادات حسینی‌نسب برگزار می شود. کلیه داوران این رویداد مدرسین و طراحان گرافیک در سطح کشور هستند. از جمله داوران، سارا خبیر، طیبه پورمیرزایی، زینب‌السادات حسینی، مسعود صفرنیا، بهداد شریفی مطلق می باشند. همچنین یونس دهقانی و سمیرا صفاری از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز هستند.

هنرمندان شرکت کننده در این رویداد، مهلاالسادات طاهرالدینی، مسعود صفرنیا، مهدی سجاد، اکرم(د ریا) کاظمی پور، الهام حیدری حیدرآبادی، نگین رحمانی، سید علی حسینی نسب، طیبه پورمیرزایی و فائزه کارگر می باشند. سارا بختیاری، ﺯﻳﻨﺐ ﺳﺎﺩاﺕ ﺣﺴﻴﻨﻲ ﻧﺴﺐ و زهرا فاریابی از دیگر هنرمندانی هستند که اثرشان طی این رویداد به نمایش گذاشته می شود. همچنین افسانه چهره سا، سامان خیراندیش، امیرحسین عاشوری، ، غزاله قاضی پور، سمیه مرادی پور، سمیرا صفاری، هلیا اسماعیل نیا، راضیه روشنی دیز، مریم(سارا) احمدی و فاطمه ابراهیم زاده هنرمندان گیلانی شرکت کننده در این نمایشگاه می باشند.

علاقمندان برای بازدید می‌توانند تا تاریخ ۲۳ ماه جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ به نمایشگاه مراجعه و از آثار ارائه شده دیدن فرمایند. لازم به ذکر است امکان خرید آثار نیز وجود دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11880

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: