برپایی نمایشگاه دست سازه های بانوان گیلانی در رشت

نمایشگاه دست‌سازه‌های بانوان گیلانی صبح امروز در محل برپایی نمایشگاه‌های اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت افتتاح شد.

به گزارش باز باران خبروبه نقل از ایرنا، نمایشگاه توانمندی های بانوان گیلانی با هدف به نمایش گذاشتن دست‌سازه‌های بانوان گیلانی، معرفی زنان شاخص و کارآفرین، بسترسازی برای عرضه و فروش دست‌سازه‌های خانگی و کارگاهی و در راستای رونق‌بخشی هرچه بیشتر به تولید ملی، فعالیت خود را آغاز ‌کرد.

زهرا یعقوب نژاد در آیین افتتاح این نمایشگاه یک روزه، از اهمیت فرصت‌سازی برای بانوان گفت و ادامه داد: هم‌افزایی و مشارکت دستگاه‌های فعال در این حوزه بستری مناسب برای ظهور و بروز توانمندی‌های زنان ایران اسلامی است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان، کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای بانوان، به ویژه بانوان سرپرست خانواده را زمینه‌ساز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: این امر در تامین خواسته‌های آینده‌سازان و پرورش کودکان و نوجوان توانمند دارای اهمیت است.

اسفندیارضیایی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان نیز، با ابراز خرسندی از میزبانی و مشارکت این مجموعه فرهنگی در برپایی نمایشگاه عرضه توانمندی‌های بانوان، عنوان کرد: حرکت در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌ریزی برای رونق تولید از اولویت‌های کانون پرورش فکری است و بر همین اساس نیز شاهد فعالیت‌های هدفمند در سطح ستاد و مراکز فرهنگی و هنری کانون در این زمینه هستیم.

وی برپایی نمایشگاه دست‌سازه‌های مربیان و اعضای مراکز فرهنگی و هنری و اختصاص بخشی از درآمد حاصله به خانواده‌های کودکان و نوجوانان کم برخوردار را ارزشمند دانست و خاطرنشان ‌کرد: همراهی و همگامی تمامی دستگاه‌ها و گروه‌های مردم‌نهاد برای حرکت مداوم و مستمر در این مسیر ضرورت دارد.

غرفه «عرضه کتاب و محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» و غرفه‌های «اتحادیه صنایع دستی»، «موسسه خیریه لبخند جاویدان خزر»، «سازمان زندان‌ها» و «آموزشگاه صنایع دستی نقش صبا» از جمله غرفه های حاضر در این نمایشگاه هستند.

گفتنی است نمایشگاه توانمندی‌های بانوان گیلانی در محل نمایشگاه‌های اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان واقع در رشت، میدان ‌انتظام، کوچه نظام پزشکی تا پایان امروز پذیرای بازدیدکنندگان خواهد ‌بود

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6938

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: