بررسی عملکرد بانکهای عامل در طرح احداث مسکن محرومین

باز باران خبر/ جلسه بررسی عملکرد بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات احداث مسکن محرومین گیلان به ریاست مهندس علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، با حضور مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان و مدیران عامل بانکهای استان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار گردید در ابتدای جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: تمامی متقاضیان طرح مسکن محرومین به بانکهای عامل معرفی گردیدند و تا کنون ۹۹۷ نفر از متقاضیان موفق به عقد قرار داد با بانک شده اند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان، اکبرزاده افزود: باعنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در جهت خدمت به محرومین و رسیدگی به مشکلات پیش روی آنها در جهت خانه دار شدنشان، لذا در این زمینه دولت محترم با توجه به دستورالعمل ابلاغی تصمیم بر آن گرفت با حمایت همه جانبه نسبت به موضوع با بکارگیری از تمام ظرفیت ها این اقدام خیرخواهانه را برای محرومین انجام دهد.

در ادامه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندای گیلان ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در اجرای طرح احداث ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومین گیلان گفت : کار ساخت مسکن برای محرومین یک کار خداپسندانه است و به عنوان یک کار نیک به یادگار خواهد ماند.

وی افزود: ساخت مسکن محرومین یکی از اولویت‌های دولت است و انتظار می‌رود بانک های عامل اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان مسکن محرومین را تسریع کنند.‎

اکبری مقدم با تاکید بر این که دولت جهت خانه‌دار شدن افراد نیازمند به آنها ۵۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره اعطا می‌کند، گفت : خانه‌دار شدن افراد نیازمند سبب ایجاد آرامش آنها می‌شود و تمامی دستگاه‌های اجرایی که در ساخت مسکن محرومین دخیل هستند می‌بایست همکاری و همراهی کاملی داشته باشند.

وی افزود : از آنجا که ساخت مسکن محرومین اولویت دولت است لذا کم‌کاری هیچ مدیری در این پروژه مهم را نمی‌پذیریم. در پایان مقرر گردید بانکهای عامل طبق دستورالعمل هیات وزیران نسبت به اخذ ضمانت زنجیره ای از متقاضیان و هم چنین تسریع در عقد قرارداد تسهیلات ساخت مسکن محرومین اقدام لازم معمول نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17217

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: