برتری روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در کشور

باز باران خبر/ روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان موفق به کسب رتبه نخست کشور در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ روابط عمومی‌های ادارات کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت فصلی و سالیانه به ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های ادارات تابعه این وزارتخانه در دو بخش زیرپرتال و خبر می‌پردازد.
بر اساس ارزیابی صورت‌گرفته سال ۱۳۹۹ ارائه شده از سوی این مرکز، تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با کسب نمره ۱۰۰ به عنوان برترین زیرپرتال‌ استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شد.
در بخش عملکرد خبری نیز، این روابط‌عمومی توانست با کسب امتیاز ۹۳ به رتبه نخست دست یابد.
طی سال ۱۳۹۹، تعداد یک‌هزار و ۷۰۲ خبر در تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منتشر شد. همچنین در مدت مذکور، ۱۱۰ گزارش تصویری در این تارنما به نمایش گذاشته شده است.
شایان ذکر است؛ بر اساس گزارشات ارزیابی فصلی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۹۳ تا پایان سال ۱۳۹۹، تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در مجموع ۱۲ بار موفق به کسب رتبه نخست در میان تارنماهای استانی این وزارت شده است.
بر اساس آمار، تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به‌عنوان یکی از پربازدیدترین زیرپرتال‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21641

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: