برای رسیدن به‌خودکفایی باید از متخصصان داخلی حمایت کنیم

بازباران خبر/ نشست مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با فرماندار شهرستان املش .مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت :برای رسیدن به‌خودکفایی باید از متخصصان داخلی حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی ، مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان طی نشستی با مختار رضایی فرماندار شهرستان املش به بیان توانمندیها و تنگناها و رفع دغدغه های شهرک صنعتی املش پرداختند .

مختار رضایی فرماندار شهرستان املش گفت : در عرصه‌های مختلف سازندگی می بایست دست در دست هم دهیم تا دست واسطه‌ها و اجانب بیگانه که قصد سوءاستفاده از اقتصاد کشور را دارند کوتاه شود.

وی با بیان اینکه در بخش های مختلف صنعتی محصولات متنوع بسیاری در استان تولید می شود، اظهار کرد: در بخش های مختلف همچون صنایع غذایی ، دارو سازی، قطعه سازی، معدنی رشد خوبی را شاهد بوده ایم.

فرماندار شهرستان املش گفت: با توجه به گستردگی که صنعت در کشورمان و در دنیا پیدا کرده نیاز است که بتوانیم در همه بخش ها ی صنعت این تنوع و گستردگی را حفظ کنیم.مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استانگیلان ضمن تشکر از برگزاری این نشست و زحمات فرماندار محترم شهرستان املش گفت : برای رسیدن به‌خودکفایی باید از متخصصان داخلی حمایت کنیم و با تمام توان در صدد رفع موانع و حمایت همه جانبه از صنعت استان و صاحبان صنایع این خادمین بی منت عرصه صنعت هستیم .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: در حال حاضر بیشتر در حوزه صنایع سلولزی، صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی ، توسعه تنوع بیشتر این محصولات را پیگیری می کنیم تا بتوانیم با توجه به قابلیت هایی که استان دارد ، این صنایع را در استان رشد دهیم.

وی در پایان اضافه کرد: در عین حال سعی کردیم در حوزه صنایع دانش بنیان و صنایع نوین نیز گستردگی کارمان را حفظ کنیم و این در واقع یکی از فعالیت های صنعتی ما در استان است که هم اکنون هم به لحاظ کمی و هم کیفی تنوع خوبی در صنایع مان وجود دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26874

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: