برای حل مشکلات، با مردم روراست و در کنار آنها باشیم

فرماندار رشت با اشاره به لزوم تصمیم گیری صحیح در سایه تعامل و همفکری، تاکید کرد: باید در مسائل و مشکلات با مردم روراست و صادق باشیم و در کنار آنان برای حل مشکلات تلاش کنیم.

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست با فرماندهی و مسئولین دوایر مختلف انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه نعمت سلامت و امنیت دو نعمت پنهان از هزار نعمتی است که خداوند به ما عنایت فرموده، افزود: ویروس کرونا به همه نشان داد که سلامتی چه نعمت بزرگ و ارزشمندی است که بسیاری از ما از آن غافل بودیم و همین ویروس توانست چه خسارات سنگین و اختلالات اجتماعی و اقتصادی در دنیا ایجاد نماید.

وی ادامه داد: امنیت نیز همچون سلامت، نعمتی بسیار ارزشمند است که در صورت فقدان آن، پیشبرد هیچ یک از امورات اجتماعی و اقتصادی امکان پذیر نخواهد بود.

رئیس شورای تامین شهرستان رشت با تاکید اینکه احساس امنیت از خود امنیت بسیار مهمتر است، تصریح کرد: اگر احساس امنیت در جامعه خدشه دار شود موجب ایجاد احساس نگرانی در مردم خواهد شد.فرماندار شهرستان رشت نیروی انتظامی را عامل دلگرمی عموم مردم و نگرانی افراد مجرم دانست و اظهار داشت: در فضای تعامل، همکاری و  همفکری است  تفکر و تصمیم خوب در راستای حل مشکلات مردم شکل می گیرد.

مهندس فتح اللهی در ادامه تاکید کرد: باید با مردم روراست باشیم و جایی که مشکل وجود دارد در کنار مردم باشیم و با همفکری و تصمیم گیری صحیح، اعتماد عمومی را در مردم تقویت نماییم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10763

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: