با رونق صنایع کوچک می توان پویایی جامعه را شاهد بود

باز باران خبر/ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان اظهار داشت: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان محسوب می شوند.

به گزارش باز باران خبر، فریبرز سعیدی کیا، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان طی نشستی با حسن محمدیاری نماینده مردم شهرستان های تالش، ماسال و رضوانشهردر مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان به گفتگو پرداختند.
با رونق صنایع کوچک می توان پویایی جامعه را شاهد بود
نماینده مردم شهرستان های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع کوچک و متوسط، محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می شوند که با رونق بخشی فعالیت های این صنایع، می توان پویایی جامعه را شاهد بود.
وی با اشاره به اینکه کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط، دارای اهمیت فراوان است، تصریح کرد: می توان با کوچکترین ایده ای و با راه اندازی هر واحد تولیدی کوچک، بدنبال کارآفرینی باشیم.
صنایع کوچک محرک اصلی رشد اقتصادی گیلان هستند
سعیدی کیا نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور نماینده مردم شهرستان های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس، خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با هم در جهت رونق تولید، فروش و کمک به بازاریابی، می تواند در افزایش تولید و اشتغال، نقش آفرینی مثبتی داشته باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان همچنین ادامه داد: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان محسوب می شوند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17543

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: