باید یک تندیس از مقاومت ملت ایران بعنوان نماد بزرگی ساخته شود

معاون رئیس‌جمهور و رئیس برنامه و بودجه گفت: اگر المپیک توکیو برگزار شود دولت حمایت خود را نسبت به ورزش و ورزشکاران ادامه خواهد داد.

به گزارش باز باران خبر؛ محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه در مراسم رونمایی از تندیس ۵ افتخارآفرین ورزش کشور اظهار داشت: حضور در موزه ورزش و مشارکت در رخدادی که برای تجلیل و تکریم ورزشکاران بنام و بزرگ ایران فراهم شده، برای من قابل تأمل و احترام است.

وی تأکید کرد: آنچه باعث شد امروز دور هم جمع شویم و مراسم تجلیل برگزار کنیم این است که این انسان‌های شریف و بزرگ توانستند با عنصر مقاومت برابر رقیب موفق شوند و نام خود را برای همیشه جاودان کنند. این مقاومت برابر رقیب گاه فردی و گاه جمعی است که باعث ایستادگی می‌شود، از این قهرمانان به‌بزرگی یاد می‌شود.

معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه تصریح کرد: تلاش دشمن این است که راه تنفس را ببندد، حتی راه تغذیه را ببندد تا ما را افتاده و زمین‌گیر ببیند، باید یک تندیس از مقاومت ملت ایران به‌عنوان نماد بزرگی ساخته شود. دشمنان، روزهای بسیار سختی را برای ما رقم زدند. کشوری که ۱۲۰ میلیارد دلار درآمد ارزی صرف می‌کرد امروز این ملت بزرگ با چند میلیارد دلار باید در این مقاومت بماند. البته این کشور یک بار جنگ را تجربه کرده و سرافراز بوده است.

وی با اشاره به تحریم‌ها، گفت: کدام بانک است که آمادگی داشته باشد با ما مبادله کند و نترسد؟ با همه مشکلاتی که دشمن فراهم کرد، ۲۷۰۰ میلیارد تومان به‌عنوان معیشت حمایتی، حقوق و دستمزد و پرداخت یارانه‌ها سر وقت پرداخت شده است. چرخ توسعه می‌چرخد و دولت تلاش می‌کند پرداخت‌های خود را داشته باشد.

نوبخت اظهار داشت: اگر المپیک برگزار شود دولت حمایت خود را نسبت به ورزش و ورزشکاران ادامه خواهد داد. برای اعتلای ورزش و فرهنگ ایران سرمایه‌گذاری خواهیم کرد و شما به حمایت دولت مطمئن باشید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14384

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: