باید گیلانمان را به لحاظ صنعتی سازی به شأن و منزلت واقعی خود برسانیم

باز باران خبر/ جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان برگزار شد

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی، سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، طی نشستی با معاونین و مدیران ستادی شرکت شهرک های صنعتی استان به بیان اهمیت نام گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب پرداخت و گفت : سال ” جهش تولید ” که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده ، نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.

وی در ادامه بیان داشت : اقدام و عمل را در اجرای پروژه های عمرانی شهرک ها و نواحی صنعتی استان و اقتصاد مقاومتی در مدیریت مناسب اجرای درست پروژه ها و کاهش هزینه ها و کیفیت مطلوب  را باید سرلوحه کاری خود قرار دهیم .

سعیدی کیا در خصوص اهمیت شهرک ها و نواحی صنعتی استان بیان داشت :  شهرک‌های صنعتی می‌توانند نقش ممتاز و بارزی در راستای رشد و پیشرفت اقتصادی داشته باشند ، باید با تلاش‌ها و پیگیری‌های ویژه سعی کنیم تا استان را به شأن و منزلت واقعی خود از لحاظ صنعتی سازی برسانیم.

وی در ادامه به بیان اهمیت پیگیری امور شهرک ها و نواحی صنعتی پرداخت و گفت : شناسایی مشکلات و عارضه‌یابی در زمینه تامین زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد و مشکلات تامین زیرساخت‌های حیاتی واحدهای صنعتی همچون برق، آب، فاضلاب، معارضین و اسناد حل شود.باید فضای کسب و کار توسعه یابد و واحدهای صنعتی مورد نیاز راه‌اندازی شود و از واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی حمایت‌های لازم توسط مسئولان صورت گیرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به برگزاری کارگروه های متعدد و اهمیت آنها پرداخت و بیان داشت : برگزاری کارگروه رونق در بنگاه های کوچک و متوسط ، کارگروه ویژه بررسی و پایش قراردادهای راکد ، کارگروه رفع موانع تولید ، تامین مالی صنایع کوچک از طریق فرا بورس از جمله اقداماتی می باشد که در جهت شناخت دغدغه ها و لایه های مختلف آن و کمک به صاحبان صنایع و بهبود وضعیت صنعت در استان میباشد و میبایست با جدیت بیشتری پیگیری و اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در خصوص پروژه های عمرانی شهرک صنعتی سفیدرود رشت گفت :  این شهرک صنعتی از جمله شهرک های مهم و حائز اهمیت استان می باشد که خدمات مناسبی در آن انجام پذیرفته است و باید پروژه های آن به سرعت به اتمام رسیده و در بحث جذب سرمایه گذار فعالیت و دقت نظر بیشتری را صرف کنیم.

سعیدی کیا در پایان از کلیه معاونین و مدیران ستادی خواست تا دقت نظر بیشتری را در نظارت بر چگونگی عملکرد شهرک های صنعتی واگذار شده و برگزاری انتخابات اعضای هیئت مدیره و مباحث مالی شرکت های خدمات و عمران داشته باشند.  

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17319

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: