بازیکنان برای کسب قهرمانی جهان از جان مایه گذاشتند

والیبالیست گیلانی تیم ملی جوانان گفت: برای کسب عنوان قهرمانی جهان کادر فنی و بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان ، مهران فیض امام دوست اظهار داشت: برای کسب مقام قهرمانی همه بازیکنان و کادر فنی زحمات زیادی کشیدند که خوشبختانه در نهایت برای اولین بار موفق به کسب مقام قهرمانی جهان شدیم.
وی ادامه داد: من به عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی سهم کوچکی در این قهرمانی داشتم و خوشحالم که موجب شادمانی مردم شدیم و امیدوارم این روند رو به رشد تیم ملی جوانان همچنان ادامه یابد.
وی اضافه کرد: سطح کیفی این دوره از رقابت ها بسیار بالا بود و همه تیم ها از آمادگی خوبی برخوردار بودند به طوری که قهرمان و نایب قهرمان دوره گذشته رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان حذف شدند.
بازیکن گیلانی تیم ملی والیبال جوانان ایران جدی ترین حریف تیم ملی در این دوره از رقابت ها را ایتالیا عنوان و تصریح کرد: ایتالیا تیم بسیار قدرتمندی است و این تیم توانست در مرحله گروهی ما را شکست دهد اما در فینال ما توانستیم با غلبه بر این تیم قهرمان جهان شویم.
وی با انتقاد از نحوه معافیت ملی پوشان قهرمان جهان خاطرنشان کرد: برای کسب مقام قهرمانی جهان هر ۱۲ بازیکن زحمت کشیدند اما معافیت از خدمت سربازی به ۱۰ بازیکن تعلق گرفت و چون سن من کمتر است این قانون به من تعلق نگرفت.
فیض امام دوست در ادامه اظهار کرد: از مقام معظم رهبری خواهش می کنم که به پاس این قهرمانی ارزشمند، دستور دهند تا این قانون شامل حال من نیز شود.
وی با اشاره به حضورش در تیم کاله آمل افزود: قبل از آغاز رقابت های قهرمانی جوانان جهان قراردادم را با تیم کاله آمل تمدید کردم و در رقابت های فصل جاری لیگ برتر ایران نیز با این تیم در مسابقات حضور می یابم.
تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت های قهرمانی جوانان جهان در بحرین برای نخستین بار در تاریخ این تیم روی سکوی قهرمانی جهان قرار گیرد.
مهران فیض امام دوست والیبالیست گیلانی که به همراه تیم ملی جوانان ایران قهرمان جهان شد، عنوان قهرمانی نوجوانان جهان، قهرمانی جوانان آسیا و جام بهترین مدافع جوانان آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2989

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: